За мазагина на Пироотска 12 или така нареченият SnC?

SeLeCt

22.10.05
21:10

искам да попитам как се отнасят с вас като отидете там
аз на няколко пъти отивам там да си взимам добавки и служителите ми правят много лошо впечатление знам че единият е шампион ма е яко надут вие ко ще кажете по въпроса как са се отнясяли с вас като отидете там ??

PR

22.10.05
21:14

Занемяват - особено като отида по къс ръкав ;)

Абе - какво им обръщаш внимание - там яко сменят, нещата които продават с други - лично производство :)

Пазарувам си само от Крум Крумов :) !

SeLeCt

22.10.05
21:18

ми дразна се
днеска отивам в магазина им и ги питам дали имат пепсин
тоя шампиона ми се отварна некфо яко злобно НЕ
а го питам а каде може да се намери той ми казва “Откаде да знам”
после го питам за аминокиселините Амино Супер 4800
кфа им е цената щото в сайта пише че е 22.50 и аз имах точно толкова
той ми казва 24 лв
ок
и накрая го питах колко струват амино 2700 на универсал и той ми се изсмя и ми каза 19.50 и аз му казах да ми ги даде
щото вече ме хвана срам а там бяха 4 човека и ми беше прекалено неудобно

а кажи ти какво мнение ще си извадиш ??

PR

22.10.05
21:27

Що не му тегли една !
Ако е същия шампион - един дребосък ;) - в лека категория !
Имена няма да цитирам .
То, той си е такъв .

Има една кака там - дето яко “пърха” !
Работи или с нея - понеже не е мързи да обяснява, или следващия път го отсвири тоя отворко !

От какво те е срам ,че си даваш парите ли ?
Та той е ПЕРСОНАЛ !
Момчета - стига сте позволявали на магазинерите ,да ви се държат свойски и нагло !
Аз един в хранителните стоки до нас - на маймуна го направих .
Клиента е винаги с предимство и има право - това е правилния шаблон!

Съветвам ви да си пазарувате от другаде.
Аз точно от 2500 на Universal съм пикал като коза - по 7-10 пъти на ден ! Яко сменят продуктите ! Кой знaе какво слагат .

22.10.05
21:29

“Шампионът” се казва Геори Георгиев и честно казано не е наред с главата, голям е шемет. :lol:  Не обичам да говоря лошо за хората, но в случая просто няма какво друго да кажа. Адски е разсеян, понякога го взимам на подбив като му кажа да донесе нещо и после му казвам, че съм искал съвсем друго нещо. Той горкия се извинява и пак тръгва да търси. :D Не му се сърди, просто не му обръщай внимание. А и един съвет, не чакай да ти обърне внимание като влезеш, ами направо говориш по същество.

SeLeCt

22.10.05
21:40

Шампионът” се казва Геори Георгиев и честно казано не е наред с главата, голям е шемет.  Не обичам да говоря лошо за хората, но в случая просто няма какво друго да кажа. Адски е разсеян, понякога го взимам на подбив като му кажа да донесе нещо и после му казвам, че съм искал съвсем друго нещо. Той горкия се извинява и пак тръгва да търси.  Не му се сърди, просто не му обръщай внимание. А и един съвет, не чакай да ти обърне внимание като влезеш, ами направо говориш по същество.

не го знам къф ама яко се издразних направо ме нервира искаше ми се да му вкарам една и да намери и пепсин и да ми донесе и аминото
аз повече в тоя там магазин няма да стъпя
!!!
не ви го препоръчвам и на вас

22.10.05
21:47

PROMT каде му е на тоя Крум Крумов магазина, да го видим какво предлага  :D .

SeLeCt

22.10.05
21:51

да няма да е лошо да дадеш адрес плс

22.10.05
21:58

Ми аз нямам толкова лошо впечатление от Георги Георгиев.
Промпт я кажи верно къде е тоя магазин.
А в Младост има един магазин близо до БИЛА,който е на Димитър Димитров.К’во ше кажете за него?

SeLeCt

22.10.05
22:02

аве знам че не му е тука мястото но в някой от тия магазини дето споменавате има ли пепсин ?
на зор съм !

22.10.05
22:06

Да наистина няма да е лошо да дадеш адрес.Ама той не само Герги се държи смешно.Имаше веднъж един мишок по-възрастен.Аз отивам да си напазаря и си зех почти сичко без амино,щото лично за себе си предпочитам предимно протеина.А оня ми вика да съм си земел и амино,щото имаче нямало нищо да направа.Аз го изгледах и се изсмях-та той не ми беше и на половината.Казах му,че аз най-добре знам при мене кво действа и,че нямам нужда от “чак толкова компетентно мнение”.Оня не му стана много приатно.Аз лично също не съм много доволен от обслужването.Мацката само дето е малко по-любезна ама и тя говори глупости понякога

PR

22.10.05
22:12

Магазина е - Красота и Сила
Power&Beauty
Намира се на - бул“Eвлоги Георгиев“83
0899 348 737
www.power-beauty.com

Аз лично преди 10 дена си взех - техен 100% WHEY протеин
100% суроватка с разклонена верига !
Готин е на вкус - странични ефекти не се наблюдават ,не пикая по 1000 пъти на ден ,като от конските амино на Карабибера .
Освен това е на добра цена - 16лв за 500гр
Другото ,дето ми направи добро впечатление е - прираст на 10кг в силата при лега - вероятно не е от него ,но сигурно и той е допринесъл ;)

Имат и креатин монохидрат - пак техен - за 10лв ,купих ,но не съм го пробвал още :)
С 2 думи съм доволен от качеството на продуктите им ,не са хитреци на дребно,като онея от Пиротска !
Относно Крум - много е точен и ще ви обясни всичко ,за което го питате!

И накрая да споделя - нямам нищо общо със тях, не съм им дилър ,просто споделям опит и лично мнение !

22.10.05
22:12

Магазина е красота и сила на ул. Евлоги Георгиев до националният стадион. Предайте поздрави на Крумчо, но и той е доста песетелив с думите и гледа като отидеш като зомби.
СНС няма да ги коментирам само им вижте форума на какво прилича :) :)
по-здрави

PR

22.10.05
22:16

/off
Емо ,нормално е да не ти се лензи насреща - все пак не сте баджанаци :)

Крум си е сдържан ,но е пич и ,ако го питаш нещо ще ти обясни .
Както и да е де .... стига /off

22.10.05
23:38

Крум оня ден го гледам тренира в нашта зала в студентски на клуб 33.Краката му бате като дереци и наистина е точен,обяснява за сичко.А да питам какъв е тоя Whey 100% дето е 16 лв за половин кило.На P&B ли?

PR

22.10.05
23:42

Да на P&B и съм доволен от него !

23.10.05
00:38

[quote author=“PROMPT”]Магазина е - Красота и Сила
Power&Beauty

знаеш ли дали там се продава про голд :?:

23.10.05
09:34

Не съм от софия но така като ви слушам то не си е за купуване от тоя магазин на пиротска те направо се подиграват с вас  ебахти и работата нестига че си решил да си купиш от него и да му направиш оборот ми тои ще ти се подсмива и тем подобни ще се отнася към теб без никакво уважение !

SeLeCt

23.10.05
10:43

ми ко да ти кажа просто са надути пу*ки

23.10.05
18:10

[quote author=“bolkers”][quote author=“PROMPT”]Магазина е - Красота и Сила
Power&Beauty

Да сигурно има Про Голд.Във фирмения магазин на Оптимум е пълно с Про Голд :D Само т’ва продават.Направо другите добавки са ги спрели и са само Про Голд продават.Хахахахах
Aбе Болкерс ти верно май пишеш само,за да праиш мнения.Ако отвориш на сайта им ше видиш,че не продават ник’ви други суплементи освен на Оптимум и тези P&B,които са си техни.
Ти друго освен Про Голд знаеш ли???
Земи си малко Про Силвър или пък Про Бронз.Само Про Голд мноо жълт ше станеш.Или пък очакваш да спечелиш златния медал.
Сори ама не се сдържах.

23.10.05
20:43

[quote author=“PROMPT”]

Има една кака там - дето яко “пърха” !
Работи или с нея - понеже не е мързи да обяснява, или следващия път го отсвири тоя отворко !

Прав е ПРОМПТ, аз с Десито си говоря само като отида! Ако има някой друг въобще не влизам, там ги мързи да обясняват. Пък и и занесох снимки от няколко състезания и всеки път като ме види и извън магазина ме поздравява! 8)  За оня “Изцъкления” не коментирам вие си казахте!!!!!!1

SeLeCt

23.10.05
21:40

тая деси я нямаше беха 3ма коча единия беше от страната на клиентите и си лафеха беха приятели
а тая Деси я нямаше

KP

24.10.05
11:05

[quote author=“select”]искам да попитам как се отнасят с вас като отидете там
аз на няколко пъти отивам там да си взимам добавки и служителите ми правят много лошо впечатление знам че единият е шампион ма е яко надут вие ко ще кажете по въпроса как са се отнясяли с вас като отидете там ??

98% съм на твоето мнение!

24.10.05
21:22

[quote author=“BabaVanga”][quote author=“bolkers”][quote author=“PROMPT”]Магазина е - Красота и Сила
Power&Beauty

Да сигурно има Про Голд.Във фирмения магазин на Оптимум е пълно с Про Голд :D Само т’ва продават.Направо другите добавки са ги спрели и са само Про Голд продават.Хахахахах
Aбе Болкерс ти верно май пишеш само,за да праиш мнения.Ако отвориш на сайта им ше видиш,че не продават ник’ви други суплементи освен на Оптимум и тези P&B,които са си техни.
Ти друго освен Про Голд знаеш ли???
Земи си малко Про Силвър или пък Про Бронз.Само Про Голд мноо жълт ше станеш.Или пък очакваш да спечелиш златния медал.
Сори ама не се сдържах.

И други неща знам но про голда дава най-добър резултат :wink:

24.10.05
21:43

И аз съм го виждал този “Шампион” не ми се е отварял ама е заспа голяма

24.10.05
22:03

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]И аз съм го виждал този “Шампион” не ми се е отварял ама е заспа голяма

оффтопик: То на човек с твоите размери, човек трябва да е много смел за да се отваря! Не ти правя четка, то си е така :lol:

24.10.05
22:14

[quote author=“YODA”][quote author=“djgorgio-ASTOR”]И аз съм го виждал този “Шампион” не ми се е отварял ама е заспа голяма

оффтопик: То на човек с твоите размери, човек трябва да е много смел за да се отваря! Не ти правя четка, то си е така :lol:

не само смел а и малко луд :lol:

SeLeCt

25.10.05
22:01

хахххах значи следващият път като ходя в снц да си взема и АСТОР  с мене хаахахха  -в кръга на шегата

като гледам не съм единственият разочарован от тоя “ШАМПИОН”

28.10.05
18:40

Питай Жорко за пилешки креатин дали има и му заснеми с камера физиономията - стар изпитан метод ;)

28.10.05
18:56

Хахахаха.
Между другото днес като ходих беше много учтив. Явно само понякога не му се работи...

SH

28.10.05
20:02

Лично аз като отида във СНЦ на пиротска винаги са се отнасяли добре със мене абе пичаги са там

29.10.05
13:27

Доволен съм от обслужването.Държа се културно и те се държат културно с мен,досега не са се държали зле.От всички в магазина съм доволен.Отивам там,за да купя някаква добавка,ако я има в момента ми я продават,нищо повече или по-малко:).Това не клуб за срещи и запознанства,купуват се и се продават стоки,нищо повече.
п.с. А специално Жоро незнам защо толкова го обсъждате,като си е супер точен пич,винаги учтив и културен,на въпроси,зададени както трябва-отговаря както трябва.

TH

09.02.06
18:56

сорка че изрових тая стара тема но мислех да пусна аз една такава подобна и поразрових с търсачката и ето резултата... :wink:
първо значи за 2 седмици отидох 2 пъти до СНЦ-то и какво забелязвам ....тоя въпросния шампион лятоото като ходих до магазина беше доста напомпан а сега е малко много спаднал поне така ми се вижда де..явно киселото му настроение му влияе кофти на храносмилането аххаха...таа друго което ми направи впечатление че тоя се мисли за господ едва ли не...обяснява ама едно такова провлаченоо с леки наченки на ирония абе дразнител си е....с момичето не съм лафил просто съм и казвал каквото искам и тя ми е давала и това е..с по възрастния пич...ми най добри впечатления имам обяснява спокойно изчерпателно...и така
в Пауър & Бюти....има един пич с очила лятоото беше огромен!!!сега ми се стори съвсем друг човек...некаф нормален и той е поспаднал бая!!ама пък винаги обяснява ОТ ДО..нямам забележки :)
От казаното до тук Шампиона просто го слагаме в черния списък....много дразни това момче много!като се има предвид че се заниммава с хора и че продава някаква стока трябва да е винаги ако не усмихнат и с желание за работа то поне да се държи на нужното ниво с клиентите си...и кво като е бил някакъв Шампион това не го прави по-човек от мен или пичовете в по горните постове...кфо ще се прави на кой съм аз...най много ме издразни като се ОПИТВАШЕ да ме убеди че нямало разлика от това да си купя 3 кутии по 120бр амино и да си взема 1 от 350…аз му викам пич за мен има разлика и той абе няма...е така направо ми идеше да му набия “бурканите” в главата и некав едва ли не ми се смее че мисля различно от него..ми ще извинява ама разликата е 10 кинта... :idea:  :roll:
ПС.сори ама просто имах нужда да споделя кофти впечатлението си от този ми ти “продавач” в не безизвестния СНЦ магазин на Пиротска

09.02.06
20:39

А някой ходил ли е в магазина на крика ???

SeLeCt

09.02.06
20:41

не каде се намираи кфо продава пък крика ?

rakata

09.02.06
21:19

какво за магазина на крика?
познавам го лично и е голям пич

KP

10.02.06
13:05

[quote author=“The_aNsWeR”]сорка че изрових тая стара тема но мислех да пусна аз една такава подобна и поразрових с търсачката и ето резултата... :wink:
.... на Пиротска

Аз също се чудя понякога на приятели които не са от София, но идват насам и ми кажат че много искат да посетят този магазин.
Все едно по другите градове добавки никой не продава.  Ето защо ми е странно, защо този магазин има такава голяма слава, може би защото е на ул.Пиротска. Лично аз съм изказвал мнение че не го харесвам поради други 2 причини:
1. Цените са доста завишени (е разбираемо е какъв му е наема на един магазин на тази улица)
2. всичко е зад щанд, и ако наистина искаш да ти предложат 2-3 неща, започват да се изнервят и се правят на велики.
Ето защо винаги съм предпочитал Била или ХИТ, там поне си четеш на воля какви са съставките, и си решаваш дали ще си купиш.

SeLeCt

10.02.06
13:16

за била съм съгласен само че във билата има много малък асортимен(данеказвам почти никакъв) затова аз си поръчвам от залата с човека сме яко партия и той ми ги дава на прилични цени

madwolf

10.02.06
13:53

[quote author=“Riddic”]А някой ходил ли е в магазина на крика ???

Хм...за друг магазин освен за магазина му в самият му фитнес не съм чул.Иначе крика си е пичага, и аз съм имал честа да го познавам...до предивреме тренирах в неговата зала

10.02.06
19:46

Не измествайте темата да не почистя

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1