скай тек

23.10.05
20:53

здрасти....ще ми кажете ли какво мислите за тази фирма....за гейнерите и за протеините им.Незнам защо но в този форум, който много-често чета и много ми харесва, говорите почти само за Нутрим...какво толкова и харесвате на тази фирма като се има в предвид че е българска и много ме съмнява качеството на продъктите им..но да не се отклоняват... :D

24.10.05
12:02

Ами креатина ми е на Scitec и съм много доволен. Отделно обърни внимание на големи съзтезания като Арнолд Класик и тнн те са основните спонсори, за това считам че са качесвени, друг е въпроса, дали в България няма някаква врътка с препразване и тнн.

27.10.05
08:49

Първо:Фирмата не е българска а американска със собственици унгарец и американец.

Второ:Фирмата присъства на българския пазар от 1996 год. и е успяла да се наложи достатъчно добре.

Трето:Всички продукти се произвеждат във Щатите/по-точно във седалището на фирмата в Орландо-Флорида/.Глупостите за пресипването и опаковането на продукти в мази и зали са просто невероятно смешни и се въртят наоколо от години както междувпрочем е и за другите фирми.Тези които ме познават лично знаят за какво говоря.Не държа да се хваля но репутацията ми в бизнеса с хранителни добавки е безупречна.

Четвърто:Всички фирми които внасяме са били лично посетени от мен на място по няколко пъти за да се уверя във качеството на произвежданите продукти и условията на работа във тях.Колко вносители могат да се похвалят с това?

filatov

27.10.05
11:27

Сигурен съм, че си много точен като човек, но форумите не са място за реклама. Не ме разбирай погрешно, ама имам чувството, че след малко ще пуснеш някоя ексклузивна оферта за потребителинте на форума

28.10.05
06:43

Ще ме извиняваш много ама явно не разбираш много от реклама.Никога не съм рекламирал нищо във този форум и нямам намерение да го правя.Между другото самия форум е една постоянна реклама на определени фирми,продукти и цени ако не си забелязал.

P.S.Междувпрочем преди около три години бях може би първия изявил желание да рекламирам в BBTEAM ама Митко малко се обърка с цифрите.Както и да е.Айде със здраве и успех.

^Den4o

10.02.06
16:52

Според мене(а и така съм чувал) продуктите на СКАЙТЕК са доста добри и са със гарантирано действие.Аз лично тепърва ще си вземам протеин на СКАЙТЕК,но всички които са го употребявали са доволни.Също така,СКАЙТЕК произвеждат протеините със най-хубав вкус и миризма.

10.02.06
17:48

Чете се САЙТЕК и не се притеснявай това е много добра фирма взимай си каквото си решил.

TH

10.02.06
23:44

а за СОфия къде може да намерим продукти на тази фирма?? :roll:

11.02.06
00:06

[quote author=“SNS-BOURGAS”]Ще ме извиняваш много ама явно не разбираш много от реклама.Никога не съм рекламирал нищо във този форум и нямам намерение да го правя.

Тук малко поизлъга ;) но ти е простено де ;)

11.02.06
09:36

ползвам креатина им, ползвал съм и глутамина и пак смятам да си взема, но в момента няма, и съм доволен!протеина им е много хубав, но ми идва малко над възможностите в момента.

11.02.06
15:52

На вкус протеините им не могат да се сравнят с нищо друго :wink: Освен това са американски(води си изводите).Аз много ги харесвам.Не вярвам някой които ги е пил да остане разочарован

16.02.06
19:38

сайтек имат ли някакъв сайт откадето мога да си поръчам даден техен продукт ?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1