Амино2700

27.10.05
23:45

Много пъти се е спорело дали амино2700 е на универсал.
Писах меил на универсал и те ми отговориха ,че произвеждат продукта амино 2700.
Така че ако има някой който се е чудел да не се чуди поече  :wink:  :wink:  :D

SeLeCt

28.10.05
00:06

OK 10X

28.10.05
00:13

Ама тва че го произвеждат далеч не означава че до нашият пазар стига това което е било в кутията първоначално =)

28.10.05
12:18

:) Има и такъв момент. В СНС са нереалните надценки на всичко а теа амино са на некви нормални цени та нищо чудно да са фалшиви  :shock:  :shock:

28.10.05
16:32

е ако почнеме да се съмняваме във всичко...ще станем много съмнителни :D
м/у другото тия 2700 са доста добри и сила дават и възстановяват

28.10.05
23:06

Мхм 1 година съм ги пил и бях супер доволен от тях.

29.10.05
00:23

аз от аминокиселини видим ефект не съм видялсамо съм вярвал че се въстановявам по-добре

04.01.06
12:36

Здравейте тъй като съм ултра новак в тая тема искам да ви питам някой въпросчета.
1.Едно аверче ми каза да си взема Амино 2700 но можете ли горе долу да ми кажете какво точно правят тези аминокиселини и защо трябва да се вземат?И тука някой да знае къде в бургас мога да си ги намеря?
2.Същото като горното но за L-glutamin на JC Athletics.
Мерси предварително (и приятен смях на въпросчетата ми  :) )

04.01.06
17:41

Аминокиселините са градивните елементи на мускула без тях не може да има разтеж.Те се получават при разпада на протеина
Няма нищо лошо да питаш никой няма да ти се смее

Sportex

04.01.06
18:29

[quote author=“Zealot”]Много пъти се е спорело дали амино2700 е на универсал.
Писах меил на универсал и те ми отговориха ,че произвеждат продукта амино 2700.
Така че ако има някой който се е чудел да не се чуди поече  :wink:  :wink:  :D

Ми хората са направили и продукт, за хората без парички :lol: !
100% разликата в цената между другите аминки на Унивърсал и тези се е отразила на качеството. :lol:
Иначе за мен са идеален вариант - ползвал сам ги и ми харесаха, не че е имало видим ефект(то и не може да има :lol: ).

04.01.06
21:12

мерси ASTOR но щом аминокиселините се получават при разпада на протеините защо тогава при трениране се пият и протеини(като се тренираше за маса ако не се лъжа)?

04.01.06
21:34

Ами именно заради това да се разпаднат на аминокиселини при което се губи време за усвояването и разпада. Затова се вземат направо аминокиселини (разградени протеини) за да се усвоят веднага, защото нопример след трен организма се нуждае спешно от аминокиселини а най бързия начин е да се приемат готови а не на протеин
Надявам се разбра вече за какво става дума
Успех

04.01.06
22:17

мерси АСТОР напълно ясно!

06.01.06
13:31

снощи ми мина през ума - значи след тренировка се вземат аминокиселините но и хапвам храна богата на белтъчини(пак аминокиселини) възможно си е да се получи пренасищане с аминокиселини? Ако ДА какво става?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1