Креатин - кога?

11.11.05
12:45

Кога да пия креатина - преди или след тренировка. И по-важно - кога да го пия в дните когато не тренирам

madwolf

11.11.05
12:52

Пии го преди тренировка, а в дните когато не тренираш най-добре го пии сутрин.
Ако ще правиш и зареждаща доза пии по 10гр. преди тренировка и 10 гр. след.
Така според мен е най-добре.

11.11.05
19:09

[quote author=“madwolf”]Пии го преди тренировка, а в дните когато не тренираш най-добре го пии сутрин.

уфф като гледам такива компетентни мнения.. , ако правиш зареждаща доза от 20 гр на ден , вземай по 5 гр разпределени в 4 дози на ден първите 5 дни , след това (независимо дали правиш или не , зареждаща) взимай по 2 грама преди тренировка и 5 грама след , ако искаш можеш да пропуснеш тези 2 преди..а когато не тренирам не го пия не знам за другите

madwolf

11.11.05
21:18

[quote author=“DjoNi”][quote author=“madwolf”]Пии го преди тренировка, а в дните когато не тренираш най-добре го пии сутрин.

уфф като гледам такива компетентни мнения..

Ти к`во...да не би да казах нещо грешно :evil:  :evil:  :evil: .Начини на приемане на креатин колкото искаш...това е моят начин и ми се отрази добре :twisted:

MR

23.11.05
11:20

кой креатин е по-добър  на бионейм или на нутрим  :?:

SeLeCt

23.11.05
12:34

Nutrim e 30 пъти по добър от Биогейм

Animal

23.11.05
13:33

[quote author=“Meanmachine”]Кога да пия креатина - преди или след тренировка. И по-важно - кога да го пия в дните когато не тренирам

20-30 минути преди тренировка. Като не тренираш - сутрин (аз лично предпочитам след закуска).

01.12.05
23:09

Аиде кажете по колко и кога точно де .. какжо му е на 10 преди и 10 след ...... колко време преди и има ли проблем да е с протеин комбиниран? ... не би трябвало ... аз сега почвам зареждащ период, за пръв път ще пия ....

eAGLeT_НадъХАНия

02.12.05
15:56

по 5 грама след тренировка го пии с 200 мл вода или натурален сок...можеш да добавиш след него нещо сладичко защото въглехидратите ще помогнат за пълноценното му усвояване!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1