За рибата :

GA

19.11.05
18:50

Искам да питам коя риба е най - полезна и мога да е  ям всеки ден ?! :wink:

24.11.05
22:33

защо калкана е сплескан?
защото го е ебал синия кит
защо на рака са му изцъклени очите и ходи назад??
защото е бил там и гледал и се е плашил и се е дърпал назад и така си му е останало ходенето  :roll:
п.с.:за тоя въпрос къде си задал най много още един такъв отговор като моя да получиш  :shock:

25.11.05
00:00

[quote author=“ILIA”]защо калкана е сплескан?
защото е бил там и гледал и се е плашил и се е дърпал назад и така си му е останало ходенето  :roll:
п.с.:за тоя въпрос къде си задал най много още един такъв отговор като моя да получиш  :shock:

А бе мозък!Ся ако ми кажеш примерно,че всички риби съдържат еднакво количество креатин ще ти кажа ,че си пълен некадърник.Човекът иска да разбере коя риба е по-полезна и чака смислен отговор и в крайна сметка кво получава???

Спазвай Добрия тон използвай културен език Не обиждай другите Първо предупреждение
DJGorgio-Astor

25.11.05
00:02

[quote author=“gazareto”]Искам да питам коя риба е най - полезна и мога да е  ям всеки ден ?! :wink:

Сайта не е сложен просто, за да има къде да се постави линка към форума.....
http://www.bb-team.org/nutrition/000509.php

25.11.05
16:47

[quote author=“BULTRAS”][quote author=“ILIA”]защо калкана е сплескан?

А бе мозък!Ся ако ми кажеш примерно,че всички риби съдържат еднакво количество креатин ще ти кажа ,че си пълен некадърник.Човекът иска да разбере коя риба е по-полезна и чака смислен отговор и в крайна сметка кво получава???

а ти къв отговор му даде бе  :roll: чети друг път аз съм обеснил защо отговора ми е такъв

Спазвай Добрия тон използвай културен език Първо предупреждение !!!
DJGorgio-Astor

30.11.05
11:11

Най-добрата риба

За релеф-Морска треска.Треската подобно на пуешките гърди съдържа малко мазнини и много протеин при ниски калории , което я прави идеална за изграждане на релеф

За маса-сьомгата.Съдържа омега 3-мастни киселини .Установено е че те поддържат изгарянето на мазнините и са особенно ефективни , когато трениращият вече значително е намалил телесното си тегло т.е сьомгата е добре да се консумира в края на диетата .Омега 3 мастните киселини се борят с мускулното възпаление , спомагат да се намали загубата на глутамин и повишават складирането на гликоген -всичко това поддържа протеиновата синтеза , което всъщност е мускулен разтеж.Тази мазнина защитава мускулното разграждане , което забележимо повлиява на растежа.

Колкото до всекидневното консумиране може , но недей да прекаляваш с рибата в консерви.По добре прясна

30.11.05
13:29

Оригинално мой, но може ли само една забележка : морският  рак ходи настрани , а не назад !

[quote author=“ILIA”]защо калкана е сплескан?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1