АМИНОСТРОНГ ИЛИ МАС ГЕЙН

MR

22.11.05
21:10

здр  много сам на зор плс помогнете ми колебая се дали да си взема гейнера на нутрим мас гейн или аминостронг на биогейм :(  .целта ми е маса :wink:

Rock_acdc

23.11.05
14:51

МОже да со земеш мас гейнара на нутрим и да го пиеш след тренировка и може а го комбинираш с про голда пак на нутрим. :)

MR

23.11.05
20:23

позна  :D   аз ше го комбинирам с про голда  но ме интересува кое е по добро за маса  кое ще даде по добър и бърз ефект :wink:

Sourcemag

23.11.05
20:46

Mass Gein мисля че ще ти свърши по добра работа  :wink:

filatov

23.11.05
20:55

И аз мисля,че Мас Гейн ще е по-добре. Аминостронг би трябвало да влияе на отделянето на хормон на растежа, ама аз не вярвам много.

MR

24.11.05
21:04

ами то и аз не вярвам на нищо вече щото в нашта държавица няма нищо качествено  нито добавките нито храната нито ни6то :cry:  ама така ши е  :roll:  :D

SeLeCt

24.11.05
21:40

според мене си вземи ако имаш повече пари за амино киселини + гейнера най добре си вземи Juniot на нитрум гейнер е това и амино 2700 на Universal (JK)

MR

25.11.05
09:50

джуниора съм го пил и да ви кажа ефекта го нямаше :wink: само ми даваше доста енергия и нищо повече :(

MR

25.11.05
09:50

джуниора съм го пил и да ви кажа ефекта го нямаше :wink: само ми даваше доста енергия и нищо повече :(

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1