Глиокоза или Декстроза ???

23.11.05
09:08

Аз зимам глиокоза течна  55кг. съм засега стремя се за маса по колко наи много може да се зима за след трен !!!
Щото мен човека от финеса ми каза нещо странно  да си зема едно борканче от 450гр. и да го кратя на 4-пъти ???? тва не е ли много ?

RED_WOLF

23.11.05
12:58

по грам на КГ
е може и малко повече да си сигурен,че сичко ще заредиш
нищо,че може малко мазно да се качи.

SeLeCt

23.11.05
13:03

[quote author=“Kang”]Аз зимам глиокоза течна  55кг. съм засега стремя се за маса по колко наи много може да се зима за след трен !!!
Щото мен човека от финеса ми каза нещо странно  да си зема едно борканче от 450гр. и да го кратя на 4-пъти ???? тва не е ли много ?

чакай сега взел си си глюкоза 55 кг или ти си 55 кг

btw пише се бурканче не борканче

50 cent

23.11.05
14:05

SeLeCt

Аз зимам глиокоза течна 55кг. съм

SeLeCt

23.11.05
14:19

явно аз греша

24.11.05
15:57

Да бе аз съм 55кг. глиокозата е 450гр.  бурканче  ! И тои ми каза да го сваршвам на 4-пъти тва ше рече 110гр. за след фитнес ама тва не е ли твърде много ? Смисал нали има опасност да се хване някои болест ако се прекалява  ? 60-70гр. не са ли достачни  демек за 6-7пъти след фитнес да ми е тва бурканче !!!

50 cent

24.11.05
22:48

RED_WOLF ти каза правилно,няма да имаш здравословни проблеми!
Успех!

SeLeCt

24.11.05
22:58

как така ще хванеш болест то нали ако се хващаше болести от глюкоза нямаше да се дава на болните пък и от 110 гр нищо няма да ти стане спокойно :D

27.11.05
10:53

Добре благодаря за съветите ше я свършвам на 5-6 пъти  тва ше рече че горе долу по 70-80гр. за след трен !!!

filatov

27.11.05
11:55

При прием на глюкоза(декстроза), нивото на кръвната захар се покачва почти мигновенно. За да се върно това ниво до нормалните граници, тялото отделя хормона ИНСУЛИН, който “връща” кръвната захар или като гликоген в мускулите или запълва мастните депа. Колкото по-рязко повишим кръвната захар, толкова повече товарим панкреаса(задстомашната жлеза). Диабетът е по принцип наследствено заболяване и редки случеи се получава от прекаляване с монозахариди. Но имайте все пак едно на ум.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1