Mega Mass 3000

SeLeCt

27.11.05
19:18

Кфи пари е и действа ли найстина щото много го хвалят ?

Animal

27.11.05
19:27

[quote author=“SeLeCt”]Кфи пари е и действа ли найстина щото много го хвалят ?

Ми те го увеличиха преди около 10 месеца. Мисля че сега е 75-80 лв за 4750 грама. (или 3,75 да не те объркам). Аз съм доволен от него, но незнам за какво ти е близо 70 гр. протеин на доза, след като не може да се усвои?? Имаше един друг Giant Mass 4100, който е по-добър поне за мен, ако трябва да избираш между двата.

27.11.05
23:15

Ако може да дадете някакви резултати(всмисал колко сте качили и за колко време) защото от тоя Super MASS на Нутрим няма никакъв ефект(поне върху моя организъм) :roll:

Animal

28.11.05
01:45

[quote author=“MyBODY”]Ако може да дадете някакви резултати(всмисал колко сте качили и за колко време) защото от тоя Super MASS на Нутрим няма никакъв ефект(поне върху моя организъм) :roll:

С Giant Mass 4100 - 4,5 kg, който пак е на Universal и е много подобен на Mega Mass 3000, плюс Mega Mass 3000 малката опаковка (май е кило и половина) - за месец и половина някъде качих 7кг, но с нищо друго не се занимавах - само фитнес, храна, сън и малко разходка вечер. При това тренирах 5 пъти седмично при тридневен сплит :). Обаче преди това бях почивал повече от два месеца.

28.11.05
15:59

Сега сам си взел мега мас 3000 по колко грама да го пия на опаковката прочетох по 180 грама но може и да се бъркам се пак е на англ :oops:  и кога да го пия след трен или преди

Animal

28.11.05
16:22

[quote author=“Randori”]Сега сам си взел мега мас 3000 по колко грама да го пия на опаковката прочетох по 180 грама но може и да се бъркам се пак е на англ :oops:  и кога да го пия след трен или преди

То си пише колко мерителни лъжици е дозата (май 3). Пий го два пъти ако искаш добър ефект, особено в дните, в които тренираш. След тренировка, по-добре да ядеш, защото гейнърът засища. Пий го преди тренировка и вечер 1 час преди лягане (или по друго време през деня, не е фатално).

28.11.05
20:19

10x

Sourcemag

29.11.05
11:41

А от тези 7 кила колко качи на ръката?

Animal

29.11.05
16:57

[quote author=“Sourcemag”]А от тези 7 кила колко качи на ръката?

Честно казано не съм мерил, но определено ефектът беше добър, а не някви сланини.

MA

29.11.05
17:09

лично  аз съм много доволен от на “P&B Labs “WHEY 4000 на мене супер ми деиства

Animal

29.11.05
17:24

[quote author=“Marto007”]лично  аз съм много доволен от на “P&B Labs “WHEY 4000 на мене супер ми деиства

Къде мога да го видя? Сайт има ли? Магазин, цена? Произход??

MA

29.11.05
17:58

В списанията М&Ф имат много реклами това е българска  фирма мисля че е на Момчил Милев магазина им е на евлоги георгиев № 83 1кг е 18 лева  отдавна си бях купувал един от протеините на МLO майче беше “hardbody gainer3600” не знам дали си внушавам но тоя протеин има подобен мирис ,а и Момчил ако се не лъжа преди имаше нещо общо с тях не помня какво щото беше отдавна .Eto ti i link http://www.power-beauty.com/main.php

Линкът е по-скоро http://www.power-beauty.com/ Това дето му го даде е само фрейма и няма менюта.

абе супер е на вкус на всичко...това е зимаи го!

Обединен пост !!!
DJGorgio-Astor

Animal

30.12.05
15:24

[quote author=“manson”]Кажете какъв вкус е хубав, да знам какво да си купя?

Да не е ванилия само. Аз предпочитам ягода.

30.12.05
15:26

ванилията беше вкусна първите дни, но сега ми се повдига докато преглъщам :?  :roll:

30.12.05
23:31

[quote author=“manson”]Кажете какъв вкус е хубав, да знам какво да си купя?

шоколад.Лично на мен най ми допада.

Добре, мерси. Значи няма да е ванилия. Другото квото дадат  :twisted:

1,5 кг е 27 лева.
Голямата разфасовка от 4,5 кг колко лева е?

03.01.06
15:35

Скоро си взех тоз гейнър и голямата кутия излизаше 250 гр на далавера в сравнение с 1.5 кг. кутията.
Цената на 1.5 кг. вече е 28.90 лв.

[quote author=“Trenirashtia”]Скоро си взех тоз гейнър и голямата кутия излизаше 250 гр на далавера в сравнение с 1.5 кг. кутията.
Цената на 1.5 кг. вече е 28.90 лв.

И аз днес ходих. Вече струва 29 лева за 1,5 кг. А голямата разфасовка е на почти същата цена като малката х 3.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1