Протейн на килограм ??

SeLeCt

27.11.05
19:28

четох някаде за някаква лавка или склад не съм сигорен какво беше в квартал сердика (ако не се бъркам) се продавало суроватъчен протейн 11 за килограм някой знае ли каде се прова точно че искам да си взема ?

27.11.05
19:56

[quote author=“SeLeCt”]четох някаде за някаква лавка или склад не съм сигорен какво беше в квартал сердика (ако не се бъркам) се продавало суроватъчен протейн 11 за килограм някой знае ли каде се прова точно че искам да си взема ?

За толкоз пари ще си купиш 2 кила месо, по хубаво, ще има повече ефект от протеин за 11 лв!

SeLeCt

27.11.05
20:17

месото е отделно искам да разбера за протейна щото ми се вижда много танкана пък и има и добри отзиви за него !

27.11.05
21:18

[quote author=“SeLeCt”]месото е отделно искам да разбера за протейна щото ми се вижда много танкана пък и има и добри отзиви за него !

Протеин под 40 лв за килограм кучета го яли! Не казвам че аз си взимам такъв, но това е истината, поне за бг!

SeLeCt

29.11.05
21:35

и аз искам да си взимам от по 50 лв за килограм ама напоследак съм свил ушите и ше карам на по евтини пък и отделно за други добавки и затова искам да си го взема тоя

“Складовете на Сердика в Кв Красна поляна при железопътните релси” <= там ми казаха че има евтини и горе долу качествени стоки
някой знае ли каде се намира ???????

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1