Избор между суроватъчни

28.11.05
21:35

изправен съм пред сериозна дилема:свършва ми протеина(сега пия един на P&B 100%whey) и искам да си взема нов суроватъчен.мисля си дали да не се изръся повече и да си взема 100% Whey Protein 2 lbs (908 g)който е 54лв.(извинявам се че не мога да дам линк ама нещо не става :( )или да си карам на стария който е 17 лв за 500гр.на същата цена и количество е WPI.какво ви е мнението?помогнете ми че не мога да реша

filatov

28.11.05
22:24

Аз лично съм “обезпечен” с 10кг. суроватъчен на оптимум, но на твое място бих карал на стария протеин, а тея пари дето е разликата, ги инвестирай в аминокиселини, примерно пак на оптимум по 5-6 преди и пак толкова след тренировка, или примерно Уни-ливър. Съвет: в никакъв слечей 2700 Унивърсъл.

29.11.05
11:30

значи разликата е 20лв.за тея 20лв наистина мога да си купя аминокиселини ама ми се ще да пробвам нещо по-така :wink: аве имам протеин за  още 5дни и след това край.ще го измисля.ама очаквам и други съвети.ако не е тайна какъв ти е протеина?

Animal

29.11.05
17:27

[quote author=“filatov”] Съвет: в никакъв слечей 2700 Унивърсъл.

Защо?

filatov

29.11.05
20:48

За да не пиша едни и същи неща погледни всички мои постове и намери коментар за аминокиселини. Но все пак това е мое лично мнение и убеждение

29.11.05
21:30

[quote author=“filatov”]За да не пиша едни и същи неща погледни всички мои постове и намери коментар за аминокиселини. Но все пак това е мое лично мнение и убеждение

специално за 2700 има много мнения:много положителни и отрицателни.а все още не мога да си избера дали скъпия протеин или по-евтин ама с амино.filatov какъв ти е протеина ако не е тайна?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1