питане???

28.11.05
23:14

здравейте радвам че ве има  :D
търсих по форума но не намерих точния отговор.
понеже съм нов в форума и не разбирам много,исках да питам някой въпроси
искам утре да взема Creatin Universal но незнам кви да взема капсули или прах какво ще ми съветвате?
и плус искам да взема Giant Mass 4100 че искам и малко тегло да кача,и дали може да ги пия и creatina и giant mass заедно
ще има добър ефект?
и какво мислите за продуктите които съм избрал?
мерси предварително...

Animal

28.11.05
23:33

[quote author=“falko”]здравейте радвам че ве има  :D
търсих по форума но не намерих точния отговор.
понеже съм нов в форума и не разбирам много,исках да питам някой въпроси
искам утре да взема Creatin Universal но незнам кви да взема капсули или прах какво ще ми съветвате?
и плус искам да взема Giant Mass 4100 че искам и малко тегло да кача,и дали може да ги пия и creatina и giant mass заедно
ще има добър ефект?
и какво мислите за продуктите които съм избрал?
мерси предварително...

За креатина не мога да ти кажя какъв. Може да ги пиеш заедно, много добри са продуктите. Колко пари ти искат за Giant Mass 4100 и къде?

28.11.05
23:42

[quote author=“Animal”]Колко пари ти искат за Giant Mass 4100 и къде?

4.0 кг 78лв
1.3 кг 30лв
4 кг имаше на пиротска но имаше само ванилов вкус
а 1.3 кг в една фитнес зала.
а знаете каде продават другаде Giant Mass 4100?

исках пак да питам,значи от няколко дена пия giant mass и creatin пак на universal въпроса ми е дали ги пия добре преди го пия креатина със сок после пия гиант маса със мляко  преди и след трен.. кажете вие дали така да ги пия или

Не пускай 2 поста последователно, използвай промени ,обединих ти мнението
DJGorgio-Astor

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1