искам малко релеф че много се омазних !помогнете

29.11.05
18:23

Здр.аз сам на 19 г и сам висок 183 тежа 93 кг.имам около стаж 8 месеца не са поредни обаче .6 от тях сам тренирал за релеф и имаше ефект, но тази зима реших да тренирам с по-големи тежести.2 месеца тренирах за сила и ви казвам само ми се яде поне аз за качването нямам проблем,обаче ставам много обемист и немога да се изхранва постоянно ми се яде.Досега никога не сам зимал химия.ако някои е минал през този път и има желание да ми помогне да сваля излишните мазнини без да рискувам големи загуби на мускули нека да напише какво да направя,обаче искам ако може без да зимам химия, но ако искате може да ми препоръчате нещто което е добро.

29.11.05
18:39

трябва да спазва диетка (нвд-ниско въгкехидратна диета) и да изпълняваш 3 пъти в седмицата кардио тренировка :wink:
също може и да вземаш л-карнитин :wink:

29.11.05
21:23

[quote author=“bolkers”]трябва да спазва диетка (нвд-ниско въгкехидратна диета) и да изпълняваш 3 пъти в седмицата кардио тренировка :wink:
също може и да вземаш л-карнитин :wink:

Болкерс ти пак ли даваш наизустени мнения?!?! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

По темата, можеш и да не правиш кардио според мен, ако си оправиш хранителния режим може и да не качваш мазно! Виж хранителни режими за качване на тегло в сайта! Можеш да махнеш сладкото и други джънк храни! Ако се храниш чисто не би трябвало да омазняваш много! Относно Л-Карнитина, остави го за лятото или даже не го ползвай въобще! Засега поне не ти трябва!

29.11.05
21:48

И аз съм същите показатели бях 108 сега съм 94 и още съм мазен но се чуствам доста по-добре и минах за сега на умерен режим.И аз обмислям как да действам за напред.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1