Giant mass

03.12.05
10:38

Аз съм на 15 години обаче сум гигант за годините си.тежа 83 кг висок сам 1.80 бицепс 39(студен)груден кош(пак студен:).Пия ВПИ на нутрим ,трибестан на мусаши ,амино на нутримбирена маяФолиц acid(за бремении хахаха).дали всичко е тапа или ше сам за изхвърляне след 10-20 год.Пишете ваште мнения и не се сардете ама не моа да пиша на кирилица.
ААА и sorry че ше питам тук ама не ми се излиза дигам 90 от leg добре ли е?некои да каже некви други суплементи като трибестана дето са почти на ръба с вредните продукти.

Добре дошъл в форума Пиши на кирилица,спазвай правилата на форума , Поста ти бе преведен
DJGorgio-Astor

Animal

03.12.05
22:29

[quote author=“stoil”]
ААА и sorry че ше питам тук ама не ми се излиза дигам 90 от leg добре ли е?некои да каже некви други суплементи като трибестана дето са почти на ръба с вредните продукти.

Прочети темата за естествените хормонални стимулатори в раздел архив.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1