За аминокиселините?

JBL

03.12.05
14:46

Здравейте.На 14 години съм.Тренирам от една година и смея да кажа, че съм доста здравичък за възраста си :lol: .Та...искам да попитам нужно ли ми е на тази възраст да приемам аминокиселини?

Не. Нищо допълнително освен храната не ти е нужно.

П.П. Хубав ник  :wink:

JBL

03.12.05
14:51

Ника си е готин да. :lol:
Е да обаче аз не ям и достатъчно.Поне според мен 3-4 пъти на ден не е достатъчно.

03.12.05
16:34

ами хапвай повече щом не ти е достатъчно ;) когато има нужда от храна тялото ти се “обажда” :) затова и ям по 5-6 пъти без да вкл. протеини и т.н.

по-здрав

03.12.05
17:11

[quote author=“JBL”]Здравейте.На 14 години съм.Тренирам от една година и смея да кажа, че съм доста здравичък за възраста си :lol: .Та...искам да попитам нужно ли ми е на тази възраст да приемам аминокиселини?

По добре не използвай добавки на тази възраст. Изчакай още 2-3 години, засега няма нужда.

JBL

03.12.05
20:34

Ами така ще постъпя тогава  :lol: Благодаря за отговорите

03.12.05
21:55

Повече 4-5 но по малко така е най добре когато се тренира

JBL

04.12.05
00:01

djgorgio-ASTOR не разбрах какво точно ме посъветва.Може ли пак да ми обясниш. :roll:

за годините ли става въпрос?

Обединен пост
DJGorgio-Astor

16.12.05
21:27

8) Ви6 пи4 аминокиселините са хубаво не6то!Пил съм и креатин и аминокиселини!Ако пита6 мене загуба на пари!Не си тръгнал да става6 култорист затова не взимай ни6то!

16.12.05
22:05

[quote author=“JBL”]djgorgio-ASTOR не разбрах какво точно ме посъветва.Може ли пак да ми обясниш. :roll:

за годините ли става въпрос?

Обединен пост
DJGorgio-Astor

Нещо се е бъгнало не е от тук мнението

Да ти кажа да не си мислиш че аминокиселините могат да заместят хранене, щото не могат
Първо се храни както трябва после мисли за добавки щото те са добавки

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1