Pro 90 GOld + amino acid 2300 (Universal)

03.12.05
18:15

какво ще кажете за тази комбинация аз съм 173 см , 61 кг , 16 години тренирам година и ми е доста трудно да качвам маса и мазно просто не мога да качва кажете и още някаква комбинация за моето положение ако се сещате

Добре дошъл във форума, пиши на кирилица,Прочети правилата на форума ,поста ти бе преведен от мен
DJGorgio-Astor

rakata

03.12.05
21:54

вземи си gainer и се храни поне през 2.5 часа и трябва да имаш ефект до 2 месеца

06.12.05
11:49

Брат sry че те питам тук ама колко дигаш на leg и ко мислиш за трибестана земи си може да даде огромен ефект пири теб при мен даде добри резултати.
ПС
не забравяй да кажеш колко дигаш от leg

Sourcemag

06.12.05
14:51

Аз мисля че е по добре гейнър + про голд 90 :wink:
Стоил:Защо ти е?

rakata

06.12.05
19:25

[quote author=“stoil”]Брат sry че те питам тук ама колко дигаш на leg и ко мислиш за трибестана земи си може да даде огромен ефект пири теб при мен даде добри резултати.
ПС
не забравяй да кажеш колко дигаш от leg

кой питаш колко вдига от лег и какво значение има това ?тоя вапрос можеш да го задаваш ако говарим за силов трибои :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1