Бихте ли ме посъветвали????

04.12.05
16:39

Ям само месо и зелева салата(с олио или зехтин,защото като съм на работа просто няма как) или туршии (все пак сега такива са салатите),а понякога и от тези зеленчуковите миксове с царевица и грах,и т.н., тренирам 2 на 2 (половин час колело и после натоварвания за различните групи мускули) , пия Л-карнитин и гледам да се движа повечко!!! Та въпроса ми е- добър ли е този режим,бих ли могла да стопя кирлограми (10 са ми необходими) или ще ми препоръчате нещо друго....НВД ми е доста трудно за изпълнение и за това режима ми е просто на основата на НВД! Доста се поувлякох в писане....но разчитам на вашата помощ!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1