1.83,72кг,14годишен

05.12.05
09:15

18см-китка~27см-глезен
Тренирам от 2 месеца и немога да качвам маса.Сам си направих хр.режим и на мисля че е в него проблема но все пак това е :
закуска:3филий ръжен хляб,1 чаша прясно мляко
обяд:ориз-200гр.,1филия ръжен хляб,царевица от консерва-200гр.,малко мед
следобедна закуска-3 геврека,1 банан, 1 кисело млеко или 0,5л вода
вечеря:ориз-200гр.,салата от зеле и моркови,царевица-100гр
това ми е режима а,тренирам по 3 дневен сплит.Неразбирам защо не качвам?Помогнете.

05.12.05
09:34

Мой ти за МЕСО чувал ли си? :roll:  Яж месоо!!

05.12.05
09:43

колегата ти каза за месото, а и така като гледам наблягаш на въглехидратите. яж повече и прибави месео, яйца, извара сирене кашкавал ( не е казано всичко на веднъж  :D ). и направи още дно ядене.

05.12.05
09:46

[quote author=“StAnger”]18см-китка~27см-глезен
Тренирам от 2 месеца и немога да качвам маса.Сам си направих хр.режим и на мисля че е в него проблема но все пак това е :
закуска:3филий ръжен хляб,1 чаша прясно мляко
обяд:ориз-200гр.,1филия ръжен хляб,царевица от консерва-200гр.,малко мед
следобедна закуска-3 геврека,1 банан, 1 кисело млеко или 0,5л вода
вечеря:ориз-200гр.,салата от зеле и моркови,царевица-100гр
това ми е режима а,тренирам по 3 дневен сплит.Неразбирам защо не качвам?Помогнете.

E как да не е в храненето проблема?! И се чудиш защо не качваш?!
Къде са ти белтъчините? Нямаш почти никакви в менюто, а мускулите се строят от белтъчини!
kaviar леко ти е намекнал за месото ;) Освен него - яйца, сирене, извара, много мляко (кисело) и т.н.

05.12.05
11:02

без месо,мляко(кисело и прясно),кашкавал и сирене си за никъде!

^Vlastelina^

05.12.05
11:34

Освен месо, яйца, мляко(кисело и прясно), извара, кашкавал и сирене(което писаха по-горе), можеш да прибавиш към храненето си и картофи, соя, ядки, овесени ядки(за закуска)...  :wink:

MA

05.12.05
12:27

Приятелю,я си даи и тренировъчната програма да я видме за грешки.

05.12.05
14:07

Абе щом няма качване храненето е проблема всеки гледа тренировката (може и да е тя де ако системно претренира но пак ще качи нещо я мазнини я друго)

07.12.05
08:50

АМА АЗ САМ ВЕГЕТАРЯНЕЦ.Май трябваше да го кажа по рано.Тай че немога да ям месо .

07.12.05
09:17

[quote author=“StAnger”]АМА АЗ САМ ВЕГЕТАРЯНЕЦ.Май трябваше да го кажа по рано.Тай че немога да ям месо .

А сега де :?  Тогава наблегни на извара, сирене, соя, боб ,яйца... Ядеш 500гр. извара смесена с две кофички кисело мляко и пиеш между храненията.

Искам да те питам нещо никога ли не ти се приисква при вида на едно печено пиленце или пържола да зарежеш вегетарианството :wink:

Sourcemag

07.12.05
16:01

А да си вегетарианец не означава ли че не трянва да ядеш животински продукти ?

valio

16.12.05
13:04

ако кажеш че и постиш ще се побаркам  :D

twista

16.12.05
13:15

Без месо ще качиш маса за наи малко 5 години потене
А и ако не ядеш вьобще месо очакваи проблеми с здравето
Една приятелка беше в болница от това че не яде изобщо месо
То е много важна храна и трябва да се яде естествено не в много
големи количества

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1