Хранене след тренировка?

07.12.05
22:54

Значи ям по 2 кисели млека,от по 2%,малко кашкавал,100гр.стафиди,месо малко.Добре ли е това и ако можете да кажете още нещо примерно.

07.12.05
23:05

Към киселото мляко можеш да добавиш и овесени ядки. Ще ти дойдат добре.

07.12.05
23:31

[quote author=“nobody”]Значи ям по 2 кисели млека,от по 2%,малко кашкавал,100гр.стафиди,месо малко.Добре ли е това и ако можете да кажете още нещо примерно.

2 млека ? стафиди ? 100 гр ? :shock:  яж си месо + ориз , картофи , салата мани ги тия историй

07.12.05
23:44

ако става дума за веднага след тренировка ти трябват повечко въглехидрати.и то по-бързи.а за около час след нея ядеш по-бавни(ориз,картофи) естествено и нещо с повече белтъчини (месо,яйца,риба)

11.12.05
17:50

[quote author=“swets”]ако става дума за веднага след тренировка ти трябват повечко въглехидрати.и то по-бързи.а за около час след нея ядеш по-бавни(ориз,картофи) естествено и нещо с повече белтъчини (месо,яйца,риба)

Препоръчай някои храни които съдържат бързи въглехидрати и са препоръчителни за след тренировка...  :arrow:

madwolf

11.12.05
18:03

За веднага след тренировка бих ти препоръчал 2 супени лъжици мед а около 30 мин. по-късно-месо,пиле,ориз,картофи и тн.

11.12.05
22:07

Пиле,ориз,картофи без тях заникаде :roll:

12.12.05
10:24

[quote author=“madwolf”]За веднага след тренировка бих ти препоръчал 2 супени лъжици мед а около 30 мин. по-късно-месо,пиле,ориз,картофи и тн.

подкрепям

12.12.05
14:17

добре де картофи, ориз и киесло мляко с конфотюр това предпочитам аз

FI

13.12.05
22:40

случайно попаднах на тази тема и реших да споделя с вас!Значи аз съм на 15г. 183-184 висок и тежа 72-75 кг. И след тренировка ям КАКВОТО МИ ПОПАДНЕ или каквото има нямам определен режим , по принцип не съм лишен от нищо...Ям здравословни храни макар и да не го съзнавам ,та трябва ли винаги да ядем едно и също?Или определени неща? Аз применро кат0 се върна в къщи ям каквото има на масата  :wink:  :P Ориз...супа някакво месо и така ... Айде т’ва е от мен !!!

14.12.05
00:35

това с меда “ок”,обаче неможете да си представя как го мразя,направо ми се повръща от него...нещо друго за след тренировка.просто между меда и мен няма шанс....xa

14.12.05
00:56

[quote author=“fight_club”]това с меда “ок”,обаче неможете да си представя как го мразя,направо ми се повръща от него...нещо друго за след тренировка.просто между меда и мен няма шанс....xa

Шоколад, банани, глюкоза... Избери си нещо :”)

VI

14.12.05
18:46

Наблягай на въглехидратите след тренировка както каэват и другите. Като покачваш маса е необходимо след тренировка да въэстановяваш гликогена и само въглехидратите биха ти свършили работа. Останалото вече е въпрос на метаболиэъм :wink: .

14.12.05
20:35

Наблягай на въглехидратите след тренировка както каэват и другите. Като покачваш маса е необходимо след тренировка да въэстановяваш гликогена и само въглехидратите биха ти свършили работа. Останалото вече е въпрос на метаболиэъм

Казваш-”като покачваш маса”.Ами ако чистя кфо тря ям след тренировка или се препокрива с яденето в период на маса..???

14.12.05
21:12

това със меда е супер във шкафчето в залата си имам бурканче мед
и протеин и веданага след тренировка ВЕДНАГА  изяждам 2 лъжици мед
и една доза протеин това за мен е важно както и саМАТА тренировка
а след половин час като се прибереш яж си нещо пак а ако  за теб са
важни само килограмите след тренировка изпий 1 литър БОЗА

valio

16.12.05
12:57

яица и мляко но без стафиди лично аз немока да ги помасям

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1