поемането на аминокиселините / много големи хапове бе/

eAGLeT_НадъХАНия

08.12.05
21:07

не мога да ги гълтам
1-во - трябва задължително с вода
2 - чупя ги на 7 части и те стават някви остри и ми дерат на гърлото и ми засядат
аминото са 2700 на Универсал
става ли да пия 3 сутрин и 3 след тренивока като предварително ги строша на прах в онова дет са мачка чесан...или да ги строша просто на прах и да ги изпия както са пии креатин...ако може - проблем ли е да са в такова прахообразно строшено състояние в няква сълфетка  - щото съм на даскало и после на фитнес ???

08.12.05
21:10

А защо просто не ги сдъвчеш? Не са приятни на вкус, но има и много по-гадни - 2121 на МЛО  :wink:

eAGLeT_НадъХАНия

08.12.05
21:26

ами затова питам - дали да не си ги напрая на прах или колкото и да са гадни на вкус да ги дъвча ?

08.12.05
21:29

[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]ами затова питам - дали да не си ги напрая на прах или колкото и да са гадни на вкус да ги дъвча ?

Ами сдъвчи една и ела напиши какъв е резултата :P Става и на прах, но мисля,  че е ненужно.

eAGLeT_НадъХАНия

08.12.05
21:47

аде хора даваите мнения - а относно дъвченето - нямат хубав вкус....даже е гадничак

08.12.05
22:22

Можеш спокойно да ги чупиш.Ако не ти понасят си вземай течни или на прах...

09.12.05
01:30

защо трябва да се пият задължително с вода?аз ги пия с натурален сок,проблем ли е,същите 2700

09.12.05
01:33

[quote author=“fight_club”]защо трябва да се пият задължително с вода?аз ги пия с натурален сок,проблем ли е,същите 2700

Няма проблем и с други напитки да ги пиеш! Поне не съм чувал досега такова предписание. Не пише ли с какво могат да се приемат на опаковката?

eAGLeT_НадъХАНия

09.12.05
08:48

аз мога да ги гълтам с кисело мляко ама ми каза че трябва с няква течност.та кажете - мога ли да ги строша на прах и да ги пия като креатина  или да ги дъвча ?

rakata

09.12.05
12:09

можеш да ги давчеш,да ги пиеш цели и на колкото си искаш парченца ефекта ще бъде същия.

09.12.05
17:30

абе щом са направени така - приемай ги така. Просто си ги сложи по-навътрев езика с продълговатата форма към гърлото и си слизат мн лесно по каналчето...

Br1ng3r

18.12.05
17:42

XaMaLLa е прав.И аз имах същия проблем,но когато се поставят по начина по който той каза,се гълтат наистина лесно  :P

18.12.05
19:35

Пий си ги така както са аз съшто сам ги пил и не съм имал никакви проблеми слагаш ги в устата и гълташ,няма какво да го мислиш  :lol: верно не са малки ма...се пак се пият давай спокойно.

protein

18.12.05
19:50

И аз имам същия проблем... Моите амино киселини са като КАРТОФИ няма гълтане... за тфа в кафемелачката пускам 6 и ги мелям на прах после с ляжица и гълтам с вода  :)  тва не съм го измислил аз видях го от един приятел...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1