Musashi WPC 85%

DO

10.12.05
17:19

пичове някой от тук да го е пробвал замислям се дали да си го купя но незнам дали би ми помогнал в момента качвам мускулна маса и се чистя с кардио 3 пъти седмично и пия аминокиселини 1900 на universal но искам да знам дали е добър по-горе посочения протейн защото на пръв поглед е доста обещаващ

Sportex

10.12.05
18:01

Аз съм го пил и сам доволен на фона на предишните, които бях пробвал( Чиеф ма Мусаши и суроватка на JK(лошоооо), хай-Фит на Нутрим). Лично за мен е доста добър и като цена... но зависи сигурно пак ще тръгнат, че суроватката на Нутрим е по-добра ама аз лично се съмнявам. Сравнен с тези, които преди бях пил WPC-то е пъти по-добър и като разтворимост и като вкус и като ефект!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1