Топ

ivaivalito

13.12.05
21:32

Коя е наи добрата фирма за добавки.Няма такава всяка има добри и лоши продукти.Сега  ще напиша кой за мен са най добрите продукти и фирми.

Ако съм супер зарибен бих си купил това.

Протеин суроватка ;  Оптимум 100%Whey   Protein Delite Scitec nutrition
кратин ;Cellmass BSN или Cell Tech Muscle tech
глутамин; Optimum Weider Scitec Nutrition Muscle tech и други
ГЕЙнър; Universal Weider Scitec Nutrition Muscle tech и др.
Витамини ; Animal Pack Universal   Saturn Nutrition и др.
фат бърнери ; Nutrex   Lipo 6
казеин млечно яичен;Syto Sport Muscle Milk,

бб.ком правят много интересна анкета всяка година, като избират най-добрата марка за определен тип суплемент. Резултатите се базират на хиляди анкетирани посетители на сайта. Сега не мога да ти намеря линка, ако някой го има да го пусне тук.

Edit: Намерих ти го! http://bodybuilding.com/fun/supplementawardwinners.htm - мисля че можем да им се доверим  :wink:

14.12.05
00:01

Това е несериозна тема няма такова нещо като най добра всяка си има нещо добро всеки ще ти каже от своя страна тези които е използвал

14.12.05
00:31

[quote author=“ivaivalito”]Коя е наи добрата фирма за добавки.Няма такава всяка има добри и лоши продукти.Сега  ще напиша кой за мен са най добрите продукти и фирми.

Ако съм супер зарибен бих си купил това.

Протеин суроватка ;  Оптимум 100%Whey   Protein Delite Scitec nutrition
кратин ;Cellmass BSN или Cell Tech Muscle tech
глутамин; Optimum Weider Scitec Nutrition Muscle tech и други
ГЕЙнър; Universal Weider Scitec Nutrition Muscle tech и др.
Витамини ; Animal Pack Universal   Saturn Nutrition и др.
фат бърнери ; Nutrex   Lipo 6
казеин млечно яичен;Syto Sport Muscle Milk,

Комбинацията е убиец. Мечтал съм си за това (като изключим млечно яйчния и бърнера, понеже не бях чувал фирмите досега), Витамините са супер, пробвал съм ги, ама тука са скъпи, глутамина на Уидър бих си взел, протеина Уидър или ОН, креатина - BSN, друга марка засега няма аналогичен продукт, като качество и цена!!!

Animal

14.12.05
00:45

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]Това е несериозна тема няма такова нещо като най добра всяка си има нещо добро всеки ще ти каже от своя страна тези които е използвал

И що пък да е така, все едно Пежо и Ауди да кажеш че всяко си има плюсове при положение, че не броиш цената, защото в случая не я броим.

14.12.05
13:18

[quote author=“Animal”][quote author=“djgorgio-ASTOR”]Това е несериозна тема няма такова нещо като най добра всяка си има нещо добро всеки ще ти каже от своя страна тези които е използвал

И що пък да е така, все едно Пежо и Ауди да кажеш че всяко си има плюсове при положение, че не броиш цената, защото в случая не я броим.

astor е напълно прав, ми аз мога да ти кажа че според мен креатина на оптимум е най добър, за протеина на мусаши също, абсолютно всяка добавка на всяка фирма си има плюс и минус,.

ivaivalito

14.12.05
19:20

Ами  най добрите са защото са и най скъпи .А и приеържениците на Мусаши нека да погледна в някой сайт Американски дали въобщ се продават некъде там.А цената няма значение когато качеството е на ниво .  Офтопик  : по добре доза Оптимум Отколкото две Нутрим .

[quote author=“ivaivalito”]По добре доза Оптимум Отколкото две Нутрим .

Тукa вече не съм много съгласен. Зависи какво сравняваш - при креатина разликата е минимална и ОН са безспоред избор, но ако сравниш яйчния на Оптимум 90 лева за кило и 19 лева за кило на Нутрим не са еднакви нещата.
Тъпо казано:
На тебе ти се падат: 34 дози за 90 лева
На мен ми се падат: 160 дози за 90 лева

Познай кой ще напредне повече?

14.12.05
21:03

[quote author=“manson”][quote author=“ivaivalito”]По добре доза Оптимум Отколкото две Нутрим .

Тукa вече не съм много съгласен. Зависи какво сравняваш - при креатина разликата е минимална и ОН са безспоред избор, но ако сравниш яйчния на Оптимум 90 лева за кило и 19 лева за кило на Нутрим не са еднакви нещата.
Тъпо казано:
На тебе ти се падат: 34 дози за 90 лева
На мен ми се падат: 160 дози за 90 лева

Познай кой ще напредне повече?

тук съм съгласен че нутрим си ги бива спрямо цена качество.а за креатина  на BSN не съм сигурен ама май съм пил такъв защото ми го донесоха от америка.някой може ли да ми каже каква му е цената за да разбера дали наистина е той?

ivaivalito

14.12.05
21:13

40 доллара мисля че беше ама то не пише креатин а cellmass .А  вие дето ми сравнявате нутрим с други .И аз пия про голд и оптимум ама тва качество цена .Значи аз съм писал най добрите без да се интересувам колко струва.Примера с колите  ако имам пари не бих си купил форд или волво зашото са добри цена качество а бих си купил  Мерцедес защото името говори.

[quote author=“ivaivalito”]40 доллара мисля че беше ама то не пише креатин а cellmass .А  вие дето ми сравнявате нутрим с други .И аз пия про голд и оптимум ама тва качество цена .Значи аз съм писал най добрите без да се интересувам колко струва.Примера с колите  ако имам пари не бих си купил форд или волво зашото са добри цена качество а бих си купил  Мерцедес защото името говори.

За добавките: ако не гледаш цената съм съгласен.
За колите: погледни таз-годишната класация: От 170 модела мерцедес има 3-4 коли и то по последните места - става дума за здравина. Японските коли вземат всички първи места. Както и да е. Не е за тоя форум спора :)

15.12.05
00:07

Друг е фактора кой поръча такива анкети и кой ги прави

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1