Новак ама с мерак

15.12.05
20:43

Здравейте
Искам да започна да тренирам фитнес но не знам точно какво да правя (като упражнения,повторения,серии и т.н с една дума трябва да започна от 0-та.
Та се чудя дали някой може да ми предложи някаква програма като за абсолютен новак.Целта ми е сила и евентуално после и релеф.
На 16 съм и тежа 70кг.Висок съм 1.76.

15.12.05
20:46

Ми разгледай най-напред сайта http://www.bb-team.org/ .Там има и програми http://www.bb-team.org/training и всичко :wink:  . Ако после има още какво да питаш ще ти отговорим :wink:

15.12.05
23:24

Ами как да преценя начално с колко кг. да започна?

16.12.05
00:32

Ами пробваш с колко ти е трудно да направиш определения брой повторения и така.Ако ти дойде леко накрая,следващия път слагаш повече кила и така.Никой не може да ти каже колко точно сила имаш.

16.12.05
10:30

Markoni
Никои не се родил научен винаги пробваш пак и предполагам там може да питаш собственика на фитнеса или ако си има инструктор и той може ти помогне и да ти обяснява! Все пак това му е работата :)

УспеХ !

Animal

16.12.05
15:35

[quote author=“Markoni”]Здравейте
Искам да започна да тренирам фитнес но не знам точно какво да правя (като упражнения,повторения,серии и т.н с една дума трябва да започна от 0-та.
Та се чудя дали някой може да ми предложи някаква програма като за абсолютен новак.Целта ми е сила и евентуално после и релеф.
На 16 съм и тежа 70кг.Висок съм 1.76.

1. Чети сайта
2. Приеми че си начинаещ и питай интруктора в залата за всичко основно. За такива въпроси от сорта на с колко да вдигам е най-добре да се консултираш с него, просто от тук е трудно да ти се обясни.
3. Разбира се чети и форума  :wink:

valio

17.12.05
11:30

парво почни на тези уреди които са ти по лесни и чак като си хофил вече кам 2 седмици опитаи на лежанката и да дигаш лостове а сега си дигаи гири

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1