Creatine на Biogame - впечатления (отрицателни)

15.12.05
23:17

Да ви обадя малко за тоя Creatine, най-чистия, на Biogame… уж го зациклям с дози до 10гр. на ден... преди и след тренировка... забелязах, че след поне 10 дни взимане започва да се появява някаква много много лека, тъпа болка в ляво от стомаха... са т’ва уж бил черен дроб, а е далече от бъбреците... та мислъта ми беше, че като го спрях да го взимам и нещата се оправиха... преди него пиех на Нутрим продукта и не съм имал подобни ядове... странното е, че го усещам само когато съм седнал... т.е. когато съм прав или ходя нямам ядове...

Идеята ми е дали някой друг не е забелязал подобен (д)ефект и това към какво да го причислявам - черен дроб или бъбреци?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1