Да свалям или да качвам?

NE

18.12.05
00:07

186см/91кг. Нямам никви мазнини в горната част на талото (гърба, гърдите и ръцете) но по корема, задника и бедрата ми се събират тлъстинки :cry:  . По принцип долната част на тялото ми е доста по развита от горната. Клякам с 100кг. а на лежанка 60-70 са ми трудни. С две думи имам нарушени пропорции. Как да постигна баланс? Да сваля ли всичко мазно в долната част и после да вдигам на чисто или да наблегна на горната и да я изравня  с долната след което да свалям всичко? Благодаря предварително на всички които ще вземат участие по темата.

18.12.05
00:46

Според мен трябва да си смениш програмата по която тренирараш.Пробвай други упражнения за горната част на тялото и виж кое ти действа най-добре,а за долната наблегни повече на упражненията за релеф за да свалиш малко айде и успеx. :P

18.12.05
04:33

[quote author=“Neutrino”]186см/91кг. Нямам никви мазнини в горната част на талото (гърба, гърдите и ръцете) но по корема, задника и бедрата ми се събират тлъстинки :cry:  . По принцип долната част на тялото ми е доста по развита от горната. Клякам с 100кг. а на лежанка 60-70 са ми трудни. С две думи имам нарушени пропорции. Как да постигна баланс? Да сваля ли всичко мазно в долната част и после да вдигам на чисто или да наблегна на горната и да я изравня  с долната след което да свалям всичко? Благодаря предварително на всички които ще вземат участие по темата.

За височината килограмите са добре според мене мини на режим
преоформяне просто заменяи полека лека сланините с мусколи
Не ти е по развита долната част ,по принцип краката са много
по голям мускул от гърдите и съотношениет 100на70 е добро
например ако клякаш със 200кг лег от140кг е много нормално
а и със този режим на преоформяне ще ти доиде и силата със времето

NE

18.12.05
13:18

Да, но как да формирам хранителния си режим при това положение? Да взимам ли протеин? Не рискувам ли да увелеча още повече сланините?

18.12.05
13:33

Точно от протеина няма да качиш мазнини, те се качват от излишните въглехидрати в организма които не са били използвани за енергия
Направи една диетка за 3 месеца и се изчисти навсякъде

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1