Почвам да качвам,дайте съвет!

21.12.05
22:46

Ами тренирам от 10на месеца без прекъсване,чистих дълго време мазнините които бях натрупал през времето...Сега искам да почна период за маса,от рода на 3-4месеца до пролетта! Ако може някой да даде мнение дали добре съм се ориентирал,понеже самата тренировка не се различава от тази която правех и преди,няма да пиша упражненията:
1.ръце,корем
3.гръб,трапец,крака
5.гърди,рамо,корем.
Имам намерение да правя и честичко кардио тренировки,че да редуцирам омазняването.Точен хранителен режим за сега поне мисля да не прилагам,а да ям здравословно по 6-7пъти на ден а и естествено ще си взема Про Голд 90 за преди лягане и креатин,искам да знам дали тази комбинация е добра и дали имате някакви други препоръки,мерси предварително.

22.12.05
10:08

[quote author=“kaliksto”]Ами тренирам от 10на месеца без прекъсване,чистих дълго време мазнините които бях натрупал през времето...Сега искам да почна период за маса,от рода на 3-4месеца до пролетта! Ако може някой да даде мнение дали добре съм се ориентирал,понеже самата тренировка не се различава от тази която правех и преди,няма да пиша упражненията:
1.ръце,корем
3.гръб,трапец,крака
5.гърди,рамо,корем.
Имам намерение да правя и честичко кардио тренировки,че да редуцирам омазняването.Точен хранителен режим за сега поне мисля да не прилагам,а да ям здравословно по 6-7пъти на ден а и естествено ще си взема Про Голд 90 за преди лягане и креатин,искам да знам дали тази комбинация е добра и дали имате някакви други препоръки,мерси предварително.

Това добре,ама недей да правиш често кардио,за да качиш наистина 2-3 пъти по 15 мин след тренировка,колкото да задвижиш метаболизма са достатъчни

22.12.05
11:59

Ок,така да бъде,мерси...Ами за комбинацията коят съм дал за хранителните добавки,какво мислиш?

shadow_

22.12.05
12:09

Про Голд 90 е добър, и аз в момента го пия.Пий го преди лягане, и яж кораво защото храната е най-важна.Каквото и да взимаш ако не се храниш правилно няма да има голям ефект.

ПО ЗДРАВИ

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1