Искам да питам за нишестето...

22.12.05
12:36

Кажете какво мога да направя чрез нишестето?Преди пиех нишесте с мляко и захар преди лягане.Но не видях особен ефект,за това търся вашата помощ :D :D :D Нь 15 години съм тежа 58 кг и съм висок 178см.

23.12.05
10:21

[quote author=“HATTORI_HANZO”]Кажете какво мога да направя чрез нишестето?Преди пиех нишесте с мляко и захар преди лягане.Но не видях особен ефект,за това търся вашата помощ :D :D :D Нь 15 години съм тежа 58 кг и съм висок 178см.

Можеш да направиш паласки  :D ! Ако толкова държиш да ядеш бебешки храни  :wink:  поне ги хапвай през деня , в никакъв случай преди лягане, през ноща не ти трябват въглехидрати , а само белтъчини.

А най-важното тренирай , а не питай първо за храната!
Навремето ние говорихме само за тренировки , а за храната въобще не ставаше и дума,затова нямахме и особени резултати, сега забелязвам другата крайност всеки, който започва да тренира първо пита какво да яде и какви добавки да взима за да расте и си мисли ,че така може да стане голям. Между другото не е трудно да станеш голям , важното е да бъдеш голям и чист!!

23.12.05
11:25

Аз искам да съм максимално чист,но гледам да се храня правилно,за да стана много голям и чист.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1