диета

VL

23.12.05
01:57

искам да стимулирам покачването на ММ. 17год. 186см 82кг, 13 месеца по 3-4 пьти сидмично в залата, суплименти не сьм ползвал-евентуално протеин ще си купя.  моля който може да нахвьрля някой и др. ред

23.12.05
16:26

Ами освен с повечко ядене и суплементи да си избереш друг начин няма

VL

23.12.05
17:18

Какво да ям :?: чух,че pro 90 gold e ок росвен протеин друго :?:

23.12.05
18:19

Понеже съм и аз нов тук ми казаха да ям повече въглехидрати.

24.12.05
00:10

Абе остави ги тези добавки те са за накрая става въпрос за въглехидрати и белтъчини да приемаш достатъчно не се ловете за добавките  като за вълшебна пръчица щото те са безполезни без да сте се нахранили добре затова се наричат ДОБАВКИ към яденето

Rock_acdc

28.12.05
10:35

Виж храните които садържат въглехидрати и белтъци. И си ги разпредели през деня , какво толкова има. По начестичко яж и не се отказвай , като видиш , че след първите 1-2 месеца не си станал звяр и продължавай с надеждата , че ще постигнеш една добра фигура след време. Успеха !!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1