За суплементите!!!

Темата е заключена.
ivaivalito

23.12.05
22:00

Здравейте колеги .До скоро писах за добри и лоши добавки ,някои от тях бяха притеи добре други не .Това си е ваше мнение.И така сега тука си разглеждам форума и тъй като аз този форум го знам още от 2002 когато имаше едно момче Pekov или нещо такова му беше името та не разбрах какво стана с него.Та да си дойда на темата от много време тази тема от форума се върти около Креатин по коклко ,колко протеин ‘кое е по добре и много подобни заглавия .Искам да кажа че не е нужно да се пуска нова тема за това колко креатин  или каквото и да е защото в другите теми си пише .Не е нужно да да се отговаря на всеки поотделно.Всичко най точно си пише на етика на производителя.Та за суплементите всеки играе някъква роля в културизма било то ZMA или тестиси от девствен бик.Но българина трябва да си избира какво да взима за оптимално нарастване .А не да си купиш Мерцедес и да нямаш пари за бензин.Момчета ако си купувате всякакви суплементи от изброените а нямате пари за Месо и папаш мусака или свинско гювеч ,е няма да стане.Затова съвета ми е избирайте оптималните суплементи от рода на Протеин Глутамин и креатин .А не че някой си дал някои лев да напише че креатина се усвоява повече ако се пие тва или онова било то Таурин Алфа липоева киселина или каквото и а е там.Момчета четете гледам все надъхани за суплементи и такива работи а като отидат в залата си разменят снимки по телефона и от време на време вдигнат гира.И на другия ден се оплакават от разтегнато сухожилие на десния пекторалис “примерно.Надявам се да се върнат старите времена на форума където не ти триеха поста ако си писъл на латинеца въпреки че си казал нещо смислено,и поне някой да я прочета преди модератора Астор да я е истрил и да напише спам.А всъщност какво точно е модератор.

shadow_

23.12.05
22:13

Съгласен съм с тебе пич!!!

24.12.05
00:21

[quote author=“ivaivalito”]Надявам се да се върнат старите времена на форума където не ти триеха поста ако си писъл на латинеца въпреки че си казал нещо смислено,и поне някой да я прочета преди модератора Астор да я е истрил и да напише спам.А всъщност какво точно е модератор.

оfftopic:
Тези времена няма да се върнат никога ,тука си  има правила и всеки ще трябва да ги спазва, независимо дали ти харесва.Като искаш да си спамиш и пишеш на кирилица , форуми бол, драскай каквото искаш, но не и тук .Друг е въпроса че не се считаш за българин и не уважаваш кирилицата та искаш да пишеш на латиница.В България живеем и се наричаме Българи да ти припомня. Не си ти човека който ще обсъжда работата ми на модератора нали. Поста ти го оставям това не е спам ! но ако оспамите ще я заключа
П.С не виждам какво и целиш с този пост но хайде..

24.12.05
01:32

Аз съм на принципа “Един път казвам, Втори път наказвам”...
djgorgio-ASTOR пробвай и ти така, а не моментално да търкаш постове. Пиши забележка на човека, или да си оправи поста или ще последва бан...на който не му оттарва-карай по лошата процедура и ако иска.
Нищо лично...
Айде успех...няма идеални :wink:

24.12.05
11:37

Разбрахме се с човека каза че е написал Астор случайно а и се оказа че не разбира доста неща относно (модераторските работи)

[quote author=“_-^Pampi^-_”]Аз съм на принципа “Един път казвам, Втори път наказвам”...
djgorgio-ASTOR пробвай и ти така, а не моментално да търкаш постове. Пиши забележка на човека, или да си оправи поста или ще последва бан...на който не му оттарва-карай по лошата процедура и ако иска.
Нищо лично...
Айде успех...няма идеални

Повярвай ми за да се стигне до триене значи ми е писнало ,правя много много компромиси и чак тогава трия мнения- това е краен вариант, не искам да трия на никой мненията повярвайте ми но правилата са си правила

24.12.05
13:22

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]
Повярвай ми за да се стигне до триене значи ми е писнало ,правя много много компромиси и чак тогава трия мнения- това е краен вариант, не искам да трия на никой мненията повярвайте ми но правилата са си правила

Така е, няма спор  :!:

24.12.05
17:26

Добрият модератор е този, който не се забелязва. Тук всяко 4-то мнение е оцветено и подписано. Вместо да се оставя коментар след “сгрешените” постове би трябвало да се праща ЛС на “провинилия” се. Но като гледам има бая надъхани модератори, които на моменти забравят, че има свобода на словото, в опита си да се правят на стриктни. Не че има лошо, но май доста хора се дразнят и може би с право. :wink:

Естествено знам, че този форум е частен и определени хора диктуват правилата (това изрчение го написах, защото очаквам някой да ме репликира с него). :wink:

24.12.05
17:55

Аз съм лошия защото се забелязвам и работя по 20 часа тука ето за това съм лошия според теб.То и такива като теб са недоволни дето са били санкционирани.Свобода такова нещо няма никъде, няма да допусна този форум да стане като хилядите “свободни форуми”, гласувано ми е доверие и аз го оправдавам.Ако не правите нарушения няма и да има модерации така че не виждам за какво се оплакваш.Предупрежденията са направени с цел да се виждат от другите и да се взема поука.
И за последното да хора са давали пари за да го има и те ще диктуват правилата ЯСНО !!!

Не ми се слушат повече простотии затова заключвам темата

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1