Малко профи помощ

Br1ng3r

24.12.05
12:20

Стажа ми е вече 4 месеца,имам доста резултати,но забелязах нещо в последните тренировки на ръцете.Тях ги тренирам заедно,но от скоро нямам мускула треска след като сам ги тренирал.Тва нормално ли е или не ги товаря достатъчно.На всяка друга мускулна група имам мускулна треска след трен,но не и на ръцете.Нито на бизепса,нито на трицепса.а смея да твърдя,че и двете не са ми слаби мускулни групи.Кажете си мнението и ако трябва да ги разделям ли ко да правя?Ако някои друг е забелязъл същото и при него да каже.Айде мерси предварително и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ  :D

24.12.05
14:25

Аз изобщо нямам МТ от много години насам но си качвам

24.12.05
14:55

от 2 години на сам не е имало трен да нямам мускулна след това!! 8)

M_

25.12.05
14:19

....аз също ги правя в един ден ръцете и мускулна треска на бицепса не съм имал никога...докато трицепса не е имало нито един случай дето на следващия ден да съм нямам мТ

25.12.05
15:06

M_U_T_O и аз съм така.Никога нямам мускулна треска на бицепса, а на трицепса всеки път и си ръста :wink:  8)

VL

27.12.05
22:58

Много рано си ги започнал в 1 ден. Ако смяташ да продължиш с фит. ще ти е трудно да ги стресираш.

SI

28.12.05
01:07

Как тренираш ръцете, по колко упражнения и от колко време тренираш по тая програма за тях ?

28.12.05
12:27

Аз ще споделя пресен опит,поднових тренировките преди около 2 месеца и след първоначалната мускулна треска , което е нормално до вчера нямах муск. тр. Тренирах по-тежко , примерно правех бицепс с 55-60кг но много нечисто, в неделя направих тренировка ръце като тренирах с по-малки кг. но абсолютно чисто с опрян гръб на стената 6-7 повторения и още 2 нормални. Направих само две упражнения , но на другия ден имах страшна мускулна треска , а и сега още имам, но чувствам ръцете си пълни, а не като след по-тежка тренировка, два дена бицепса ми никакъв го няма :cry:  Изводът според мен  е, че сега съм направил по-качествена тренировка!

28.12.05
12:37

Оффтопик:—————————————————————————————————-
Аз с нечисти, тежки повторения(сгъване за бицепс - прав) си прецаках дясната предмишница - вече повече от половин година не отшумява.

04.01.06
05:45

Не се сърди но 4 месеца те поставят още в самото начало на нещата.Малко ти е рано да разделяш мускулите и да тренираш ръцете самостоятелно.Избери някоя базова и по-обща програма /гърди=бицепс,гръб-трицепс и крака-рамо например/ потренирай по нея около година и чак тогава можесх да разделиш още мускулите.
  Мускулната треска е само в началото,след това е приятната болка в мускулите,която ни показва че сме ги тренирали яката.Ако се тренира достатачно тежко,на предела на възможностите,но разбира се с правилна техника и чисти повторения,тази приятна болка ще присъства винаги.За да я има най-важна е техниката-мускула трябва да се згъва и разгъва колкото се може повече,да работи във възможно най-голямата си амплитуда за да го предизвикаме да расте и да се променя.
  Иначе бицепс и трицепс в една тренировка е наи-доброто за ръцете.Нямя по-добра тренировка за тях.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1