претрениране на краката?

KA

29.12.05
19:04

чувал съм че краката се претренират много трудно...дори и да правиш по много серии и упражнения....вярно ли е?

29.12.05
19:26

Ми не точно така и под много повторения и много сери какво имаш предвит 10 20 ? :) зависи много и какви упражнения правиш и краката са мускол като всички други и не чак толкова трудно да се претренират, аз лично за крака в серия неправя повече от 10 повторения и зависи от самото упражнение какво е.

29.12.05
19:29

[quote author=“kakvo_stana…”]чувал съм че краката се претренират много трудно...дори и да правиш по много серии и упражнения....вярно ли е?

НЕ не е вярно,според мен де :wink:
краката са наи голямата мускулна група и се въстановяват
наи бавно .но да ти кажа нещо интересно
ако правиш много клекове ти чустваш че краката имат
още сила за 1-2 повторения но балансаторите вече са капут
и ги прецакваш и получАваш травма на гърба
така че внимаваи с тях
не чустваш ли че на последните повторениа се навеждаш все
повече и повече

Ае вие сте ебаси хората!!! Пише се МУСКУЛ. Не е за вярване тая неграмотност! За не знам кой път го виждам тоя правопис!

KA

30.12.05
19:35

добре бе хора казвам ви доста упражнения...имам в предвид да тренирам докато не откажа напълни..иначе знам че са най-голямата мускулна група в тялото и бавно се възтановяват....ама аз не правя нооо шото ме е страх да не претренирам...правя...4 серии клек, 4 серии лег-преси, 4 серии напъди...4 серии мъртва тяга с прави крака...аз чуствам че мога да включа например още ч упражнение за задната част на бедрото и 1 за квадрицепса.....ама въпросът е да не претренирам....

x_man

30.12.05
20:06

ако претренираш краката ще усетиш тази претренираност като цялостна умора и отпадналост,нежелание за тренировка,а не като слабост само в краката както би се случило с един претрениран бицепс...ако правилно съм те разбрал,смятам че отговорих на въпроса ти.Така, че тренирай си ги здраво краката!
Успех!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1