Нормално ли е?

30.12.05
15:31

Ходя на фитнес от близо 3 месеца, качил съм около 4 кг, струва ми се, че е малко, вземам ПроФорс на Нутрим, а през последния месец пия и Креатин на Нутрим, качил съм само около 2 кг.
Като ефект от фитнеса-качил съм маса по ръцете, по гърдите нищо, някакви препоръки :roll:
Edit:19g,185cm,72kg :?

eAGLeT_НадъХАНия

30.12.05
16:00

ами за 3 месеца нормално е да качиш около 8-9 кила....ама сигурну грешката ти е в храненето...не можеш да разчиташ на тез добавки.ако не се храниш добре - от добявки ефект  - никакъв.пии си креатина по 5 гр след трен , суроватъчния протеин по 30 преди и 30 след трен , в нетренировъчните дни пии по 5 гр сутрин креатин и 60 гр протеин на 2 приема...но сега храненето
гледаи да хапваш качествени въглехидрати и белтъчини -демек
на ден горе долу
5 белтъка , 100гр овесени ядки , 500 гр чисто месо , 100 гр ориз , 1 кг картофи,2-3 банана,1 хляб бонус,1 литър мляко,100 гр ядки...нещу такова трябва да ядеш за 1 ден...и минимум 2 литра вода...

Sportex

30.12.05
16:45

При всеки е различно... според мен 4 кг за месеца е почти идеално. Тея 9 кг, които са “нормални” са бая мазнини.

eAGLeT_НадъХАНия

30.12.05
17:37

eе ти казваш че 4 кг е добре а дето казвам аз 9 кг на 3 месеца демек по 3 кг на месец ще са по мазни от твоите хьхаь,,,, 8-9 за 3 мсеца са добре :)

ivaivalito

01.01.06
22:40

Абе направо ми е омръзнало от хора които питат в Форума началото на Януари как да станат “изроди ” до лятото за плажа.Брато гледам те че си на 19 години .Абсолютно е нормално за 3 месеца тези килограми.Не ставай роб на залата тренирай за да живееш а не живей за да тренираш.

02.01.06
14:29

Ех начинаещи , начинаещи малко им било 4 кг за 3 месеца.... Знаеш ли че после тези кила може да ги качваш и година ...

KA

02.01.06
18:47

[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]eе ти казваш че 4 кг е добре а дето казвам аз 9 кг на 3 месеца демек по 3 кг на месец ще са по мазни от твоите хьхаь,,,, 8-9 за 3 мсеца са добре :)

хахахаха значи 4 кила според тебе за 3 месеца е малко и треа да промени нещо в храненето.....според мене са си супер....а и незнам как ги виждаш ти 8-9 килаза 3 месеца.....тва значи че за 6 месеца....то ако беше така дигаш 1 година качваш 15-20 кила и готово...после отиваш на Mr. Olimpia….ставаш 1-ви и после......

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1