Пътя на креатина?

30.12.05
21:47

От къде минава креатина стига ли до сърцето и то усвоява ли го?

31.12.05
11:48

Сърцето е мускул следователно креатина влияе и на него - клетките са пълнят с вода и май тва е една от причините да се качи кръвното налягане.

Е мускул, но не беше ли изградено от друг вид мускулна тъкан?

31.12.05
12:17

а ще расте ли от креатина?

08.02.06
22:26

е дали ще растe ,едвали  ще стане като тиган ! според мен няма да ти навреди , ще расте нормално

TH

19.02.06
23:08

вие манете ебавката ама на един авер му порасна сърцето буквално от креатина ама той се тъпчеше по 4-5 месеца без да го спира :twisted: получи странни болки в сърдечната област.... после доктори изследвания и накрая му казаха пич сърцето ти е пораснало извън нормата и за тва получаваш тия болки итн...така че  :idea:  :arrow:

19.02.06
23:10

[quote author=“The_aNsWeR”]вие манете ебавката ама на един авер му порасна сърцето буквално от креатина ама той се тъпчеше по 4-5 месеца без да го спира :twisted: получи странни болки в сърдечната област.... после доктори изследвания и накрая му казаха пич сърцето ти е пораснало извън нормата и за тва получаваш тия болки итн...така че  :idea:  :arrow:

Дали е от креатина или от “други добавки
Милиони хора го пият по света, как само на авера ти му порасна сърцето ако не е вземал и друго

TH

19.02.06
23:16

братле взимал е протеини амино абе само хранителни добавки не некакви “бонбони” и “шприцове” аз го тълкувам по следния начин....той не спираше с креатина по 4-5 месеца...явноо тука ще да е проблема...то и аз пия креатин ама за по 30 40 дни и го спирам почивам 1 месец и пак....!Друг е въпроса ако креатина му е бил “почерпен” с нещо което не знаем...всичко което си е взимал е на МУСАШИ....всеки да си прави изводите

19.02.06
23:21

Пак не виждам конкретна причина за това, освен да е “почерпен” както се изрази, аз лично не вярвам в “почерпени” препарати но знае ли човек

TH

20.02.06
12:23

може и на тоя пича (моя познат) да е нещо предразположен към такива работи (сърдечни пороци и такива от сорта)нз...казвам само това което той ми каза съответно докторите на него...аз лично пия креатин дори и в момента на Оптимум...нямам проблеми да чукна на дърво.. :P
ХОРА Всякакви , Креатини също :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1