Какво ще кажете за тази схема с креатин

02.01.06
13:01

почвам зареждаща фаза начи пример:петък-5 гр,събота-2Х5 гр,неделя 3Х5 гр,понеделник 4Х5 гр.след това в нетренировачен ден 5 гр, а в тренировачен 2Х5 гр, като първата доза е малко повече от 2 часа преди транировката, преди тренировка пия едно кафе и веднага след тренировка още 5 гр креатин. на 16 години сам. почти 2 години имам стаж

02.01.06
13:22

само кафето преди тренировка не ми харесва иначе става :lol:

Креатинът не се меси с кафе. Иначе схемата ти малко като със стероид ...

02.01.06
14:47

[quote author=“bandits”]само кафето преди тренировка не ми харесва иначе става :lol:

Какво пък не ти харесва кафето ? много си  е добре даже

02.01.06
15:20

ми парво пие креатина мн време преди тренировка и второ аз като пиех креатин 1 час преди тренировка и по едно време и кафе пиех преди тренировка и не усещах същия ефект  по време на тренировка ма се пак той си решава аз си казах мнението :P

02.01.06
18:22

[quote author=“djgorgio-ASTOR”][quote author=“bandits”]само кафето преди тренировка не ми харесва иначе става :lol:Какво пък не ти харесва кафето ? много си  е добре даже

ако нямаше креатин наистина си е добре  :lol:

energymax

02.01.06
19:43

[quote author=“djgorgio-ASTOR”][quote author=“bandits”]само кафето преди тренировка не ми харесва иначе става :lol:Какво пък не ти харесва кафето ? много си  е добре даже

Споделям мнението,кафето преди тренировка е добро,няма никакъв проблем да се вземат  кафе и креатин!Само креатина по добре е да се взема 1 час преди тренировка!

02.01.06
19:47

кафето и креатина заедно наистина не е добре.затова има 2 4аса разлика между тях.

energymax

02.01.06
19:51

“кое не му е добрето”,обяснете!

03.01.06
14:22

кофеинът неутрализира ергогеничния ефект на креатина. така  че избягваите приема на кафе... и да не са  думите ми празни приказки няколко цитата;

Dоказано е, че употребата на креатин с богата на въглехидрати диета, усилва неговия ефект, а комбинирането с кафе силно намаля действието.

5. Не го смесвайте с кофеин и кофеинови продукти.

03.01.06
17:43

аз не го комбинирам нито го смесвам има си разтояние между приема на двете

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1