една подобрена диета

06.01.06
01:36

здравейте. ровех в разни диети във форума и попаднах на една. обаче и се струва, колкото и непрофесионалист в тая област да съм, че може да се разнообрази. ето я въпросната с пжджбрения:

1 ден
Закуска - горчиво кафе + грейпфрут
- плод + зелен чай или чаена чаша мляко с трици
Обяд - две твърдо сварени яйца
- плод + зелен чай
Вечеря - парче месо,китайски зелесъс зехтин и лимон

2 ден
Закуска - чаша горчиво кафе + грейпфрут
- същото
Обяд - две твърдо сварени яйца
- същото
Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко

3 ден
- Обяд -зеленчуци , плодове
- Вечеря - две твърдо сварени яйца

4 ден
- Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
- Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата

5 ден
- Обяд - риба печена с домат
- Вечеря - прескача се

6 ден
- Обяд - две големи парчета пилешко месо
- Вечеря - две твърдо сварени яйца и 2 настъргани морков

7 ден
- Обяд - парче месо, плод
- Вечеря - по желание

*”-”= плод с чай

ако го съчетая това с тичане и с фитнес три пъти седмично мисля, че ще трябва да успея за сваля доста. без да искам поставих предишната ми тема във фитнеса за жени. аз съм на 18 години, тежа 105-110 кг и съм 198 висок. с малко л-карнитин предполагам, че  ще успея да имам траен ефект... само чакам заплата да си купя нещата. дотогава мисля да карам по-леко без хляб, сладко и пържено и без свинско.

очаквам критики.  :roll:

06.01.06
11:56

Например вечеря по желание

SA

14.01.06
22:02

Здравей, значи аз съм 185см висок и Септемри тежах 125кг след като реших да да си наложа малко режим на храненето свалих 17кг за 4 месеца.Пробвай ядене по-често НО ПО-МАЛКО, без вечеря, избягвай хляб, захар, коли,фанти и т.н и кадрио 1-ви ден 20мин тичане 2-ри ден 25мин 3-ти ден 30мин.От начало бързо свалях, а сега по по-малко, пък и по празниците 2 седмици имаше застой и хапвах от всичко включително и вечеря :) и не качих повече от 300-400грама.Успех.

15.01.06
10:20

Тая диета отгоре е т.нар. Японско чудо, но с прибавен грейпфрут. По принцип с нея се свалят със сигурност килограми, но мисля че е с твърде малко калории за мъж.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1