Добри ли са продуктите на биогейм?

08.01.06
15:38

Искам да ви питам как ви се струват продуктите на биогейм? По специално креатин и млечен
протеин с креатинова формула?! На други фирми в Перник няма! Или ако има, то не съм намерил
още! Като чета из форума, не ми се струва да хвалят много биогейм!

08.01.06
18:47

Бате, трябва да знаеш че по-хубави продукти от тези на Мусаши няма в България!Но при така стеклите се обстоятелства аз лично те съветвам да пробваш и добавките на Биогеим.За пример ще ти дам, че най-бързата бяла жена в света Ивет Лалова се готви само с продукти на Биогейм!Успех и поздрави от Драгалевци:)))

08.01.06
21:06

Това за мусаши .... само още 5 човека ще го потвъдят
Аз брато с биогейм съм бил над 7-8 години (нямаше други) и да ти кажа че са си добри а за неуспехите може да виним себе си

06.03.06
12:33

добри са им продуктите, виж колко много спортисти ги ползват, и не само в България, а и в Сърбия, и в Черна гора, и всичките ни олимпийци

06.03.06
13:05

[quote author=“bam-bam”]добри са им продуктите, виж колко много спортисти ги ползват, и не само в България, а и в Сърбия, и в Черна гора, и всичките ни олимпийци

Наистина ли сте толкова наивни, та вярвате, че елитни спортисти ( и то чужди  :lol: , е това вече е върха на глупоста)  биха взимали всичките български боклуци, които се продават единствено за наивници като нас да ги купуват, а иначе интервютата със спортисти са само Добре платена реклама.

FI

06.03.06
19:11

[quote author=“bam-bam”]добри са им продуктите, виж колко много спортисти ги ползват, и не само в България, а и в Сърбия, и в Черна гора, и всичките ни олимпийци

Това и да го видя няма да повярвам :shock:  :lol:

07.03.06
11:41

Нямам много опит с добавките, не знам до колко са добри, ама нещо цената им ми се вижда...
Протеин на Нутрим 1кг струва 15лв, а биогейм 250гр = 10лв?!? Не казвам нищо за качеството им! Само нещо цената ме притеснява  :?

07.03.06
12:37

за тези пари - 40лв/кг, ще си вземеш протеини на по-реномирани фирми.може и с някой лев отгоре да е, но разликата в парите не е много голяма

07.03.06
14:55

Ред,ако решиш да правиш изследване на Биогейм,аз лично ще се бръкна пет лева-просто ми е интересно ,а и аз съм взимал биогейм  преди десетина години без особен ефект,та ми е интересно дали наистина Патрик Ангелов е модернизирал производството и направил продуктите много качествени дори на фона на западните,както той самияt твърди.

07.03.06
16:41

[quote author=“Rocky^”]Ред,ако решиш да правиш изследване на Биогейм,аз лично ще се бръкна пет лева-просто ми е интересно ,а и аз съм взимал биогейм  преди десетина години без особен ефект,та ми е интересно дали наистина Патрик Ангелов е модернизирал производството и направил продуктите много качествени дори на фона на западните,както той самияt твърди.

Ами като се интересувате съберете си пари и го изследвайте, не е толкова сложно :) , впрочем тук сме толкова хора , че можем да изследваме всички ползвани от нас протеини ( 6-7 вида), но аз се отказвам да правя изследванията, понеже чувам вече и обвинения...... :evil:

head_hunter

07.03.06
16:43

[quote author=“red”][quote author=“Rocky^”]Ред,ако решиш да правиш изследване на Биогейм,аз лично ще се бръкна пет лева-просто ми е интересно ,а и аз съм взимал биогейм  преди десетина години без особен ефект,та ми е интересно дали наистина Патрик Ангелов е модернизирал производството и направил продуктите много качествени дори на фона на западните,както той самияt твърди.

Ами като се интересувате съберете си пари и го изследвайте, не е толкова сложно :) , впрочем тук сме толкова хора , че можем да изследваме всички ползвани от нас протеини ( 6-7 вида), но аз се отказвам да правя изследванията, понеже чувам вече и обвинения...... :evil:

Съветвам те да не обръщаш внимание! Това което направи е повече от похвално. Все пак накара доста хора да се замислят и е хубаво, че има хора готови да действат като теб. А тези които си говорят ами нека говорят не пречат.

07.03.06
17:31

[quote author=“red”][quote author=“Rocky^”]Ред,ако решиш да правиш изследване на Биогейм,аз лично ще се бръкна пет лева-просто ми е интересно ,а и аз съм взимал биогейм  преди десетина години без особен ефект,та ми е интересно дали наистина Патрик Ангелов е модернизирал производството и направил продуктите много качествени дори на фона на западните,както той самияt твърди.

Абе Ред каквото и да направиш все ще има някои недоволен! Аз лично  много ти се радвам за времето което отделяш и за старанието и за това, че отвори отвори  очите на много хора  :twisted:  На които не му харесва това което правиш да се изнася, може спокоино да не ти чете темите.
Единствената критика която ще ти направя е за тая глупост със парите-в бели пликове..... После се чудите що не пристигнали! Еми има си пощенски записи толкова е лесно и толкова е просто , а и доста по-бързо!

08.03.06
10:00

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“red”][quote author=“Rocky^”]Ред,ако решиш да правиш изследване на Биогейм,аз лично ще се бръкна пет лева-просто ми е интересно ,а и аз съм взимал биогейм  преди десетина години без особен ефект,та ми е интересно дали наистина Патрик Ангелов е модернизирал производството и направил продуктите много качествени дори на фона на западните,както той самияt твърди.

Абе Ред каквото и да направиш все ще има някои недоволен! Аз лично  много ти се радвам за времето което отделяш и за старанието и за това, че отвори отвори  очите на много хора  :twisted:  На които не му харесва това което правиш да се изнася, може спокоино да не ти чете темите.
Единствената критика която ще ти направя е за тая глупост със парите-в бели пликове..... После се чудите що не пристигнали! Еми има си пощенски записи толкова е лесно и толкова е просто , а и доста по-бързо!

:lol:  Абсолютно си прав, но ако ти пратя личните съобщения ще ти стане ясно защо, по-вечето от “децата” тук  не знаят как се праща писмо по пощата :)  , а да не говорим за пощенски записи.....

П.П  Ами тогава този път пращайте записи, Името ми го има на изследването, а за указания как се праща се обръщайте към колегата  x_3_mar :wink: .

06.05.06
21:29

[quote author=“Madcap”]Нямам много опит с добавките, не знам до колко са добри, ама нещо цената им ми се вижда...
Протеин на Нутрим 1кг струва 15лв, а биогейм 250гр = 10лв?!? Не казвам нищо за качеството им! Само нещо цената ме притеснява  :?

Ами то стана ясно, че протеина на Нутрим вместо 90% е по-малко от 50. Пише го в един друг форум най-подробно. За Биогейм не знам дали е правено такова изследване. Някой знае ли?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1