хранителен режим през работно време

08.01.06
16:40

На работа съм по десетина часа всеки божи ден и нямам възможност да си приготвям храната освен сутрин и вечер.
До работата ми има магазин за хран.стоки и баничарница.Според вас трябва да си купувам.

08.01.06
17:27

Забрави пътя до баничарницата, освен може би 1-2 пъти седмично ако си голям фен на баничките. От баници можеш да качиш, но ще бъде предимно мазно.
Милиони хора по света, желаещи сериозни резултати за тялото и здравето си, си приготвят храната сутрин за през целия ден, някои дори правят приготовленията един-два пъти седмично.
Добри и лесни за приготвяне ястия:
- сандвич с хляб Бонус, варено пилешко/пуешко, зеленчуци по желание;
- пилешко с кафяв ориз, ако работата ти позволява да си сложиш малка “трапеза”;
- извара, можеш за разнообразие да я смесиш с мляко, малко сирене, яйчни белтъци, добави и сложни въглехидрати по твой избор, хляб Бонус отново е добра идея;
- ядки - много калорични, съдържат доста качествени въглехидрати, мазнини и протеини;
- плодове;
- домашно приготвен гейнър, включващ овесени ядки, протеин на прах, мляко, сушени плодове, ядки, някои запичат така получената смес във фурната и се получава твърда смес, която може да се разреже на парчета;
Има и стотици други варианти, просто ти нахвърлям някои които ми хрумнаха веднага и които използвам най-често.
В началото е доста вероятно колегите ти да те гледат с подозрение и присмех, ама да не ти пука, до седмица-две ще свикнат и няма да им прави впечатление. Още повече, че ти винаги ще си пълен с енергия от качествената храна и ще растеш пред очите им  :D

09.01.06
10:27

отскачаш до магазина и си купуваш от вакумираните пилешки паржолки може малко обезмаслена извара и хапваш а от вас може да си взимаш малко оризче или нещо такова щот и въглехидратки трябва,или нещо малко по миризливо ,но също много добро от BILLA
си копуваш консерви риба тон в собствен сос /вода само-не в олио/ и една консервичка на хапване и си ок!

09.01.06
10:51

[quote author=“kris80”]На работа съм по десетина часа всеки божи ден и нямам възможност да си приготвям храната освен сутрин и вечер.
До работата ми има магазин за хран.стоки и баничарница.Според вас трябва да си купувам.

Повечето хора са така. Pars ти е казал какво да правиш. Аз си ям поне 2 (или 3) качествени яденета докато съм на работа и още толкова след това.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1