Изкривяване на грьбнака и изкочил прешлен.

08.01.06
21:51

Понеже не мога да вдигам прав, а даже и седнал ,защото имам Изкривяване на грьбнака и изкочил прешлен ще мога ли да правя всички мусколни групи пьлноценно.Трябва да преобразувам всичко така,че да сьм легнал.Дали ще може да имам добьр резултат с този начин на трениране.Има ли достатьчно упражнения за тази система на трениране????????????? :(

protein

08.01.06
22:00

Приятел ние не знаеме какво ти е сустоянието и неможе туку тъи да ти дадеме някакви си савети и ти да си влошиш състиянието. Можеби ако обясниш малко какво точно ти има ще можеме да ти помгнеме. Смисал такъв мовеш ли да се движиш и изобщо какви движения неможеш да правиш! Иначе трябва да знаеш че всеки може да се занимава с фитнес има хора без краиници и в инвалидни колички които постигат големи резултатаи та дори и спортуват активно.

11.01.06
11:23

Meрси че обьрна внимание на вьпроса ми!Проблема- идеята е 4е трябва да вдигам легнал ,примерно странично разгьване за рамо правя под наклон на лежанка.Седнал си позволявам най много за бицепс, в този смисьл можетели да ми дадете идея за повече варианти на упражнения в легнало положение.Преди да знам за проблема си вдигах и прав 2 години обаче става сколиоза.Добре е че не сьм направил дископатия.

protein

11.01.06
23:38

Ами значи сещам се за няколко упражнения които може да правиш.
Скотово згъване за бицепс, Редувано згъване с дъмбели за бицепс, Флаис, Бенч преси с дъмбели... тия са само за гарди и бицепс. Може и да правиш Магарешко разгъване за крака то пак се пави седнал. И згъване пак за крака там на един уред не му знам името. Калф машина за прасец. За гръб обаче нямам представа какфо може да се прави седнал... дано да съм ти помогнал ако нещо не ти е ясно или те инересува още неща питаи ако мога ще помогна...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1