дайте си мението какво е това

AR

09.01.06
18:54

Зна4и от 3-4 дена постоянно полу4авам сарбежи по цялото тяло ,но никаде нямам пъпки или някви други кожни раздразнения ): ):. О6те не съм ходил на лекар ама ако не ми мине тая седмица отивам.Та някой може ли да ми каже на к’во се дължи тва?? Един приятел ми каза 4е може да е от нерви  или притеснение... ):  ??

Какво пиеш - стероиди, лекарства, добавки ...? Може да си алергичен към нещо. Може и да се разболяваш ... шарка карал ли си?

09.01.06
21:29

Изчистих спама

Това съм го имал и аз преди като бях тинейджър после изчезнаха от само себе си но аз го отдавах (а и други хора са имали) на изкуствените материи

09.01.06
21:57

Пробва ли да се изкъпеш?  :wink:

А сега сериозно: И при мен се е получавало това няколко пъти. Ето и причините:
Материя на дреха или бельо
Храна

Все пак ако продължава си вземи пии Алергозан.

AR

09.01.06
22:02

по спокоен съм вече. Дано да ми мине тея дни 4е не издаржам,значи не съм само аз :shock: .Пък сега не взимам добавки и стероиди не съм пил :P нз от кво е :)Но все пак благадоря 4е обърнахте внимание на моята тема. :roll:

KP

25.01.06
11:32

[quote author=“arnoldstz”]Зна4и от 3-4 дена постоянно полу4авам сарбежи по цялото тяло ,но никаде нямам пъпки или някви други кожни раздразнения ): ):. О6те не съм ходил на лекар ама ако не ми мине тая седмица отивам.Та някой може ли да ми каже на к’во се дължи тва?? Един приятел ми каза 4е може да е от нерви  или притеснение... ):  ??

Моя съвет е да идеш на лекар. Може и да е краста. чух че била много модерна напоследък!
Съжелявам

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1