помогнете моля

12.01.06
16:32

здравеите!аз съм на 19 г и тежа 95кг висок сам 184см.Ще почвам да тренирам по 4 пъти в седмицата.Искам да попитам за съвет какво да направя за да сваля от гърдите на долу ида кача от гърдите нагоре.Имам стаж във фитнеса 6 месеца с прекъсване.Да ми кажете какво да ям и какво не и на кои упражнения да наблегна.благодаря

12.01.06
23:39

Просто “качи горе”  като наблегнеш на наклонен лег

Полулег или преси с дъмбели пак от полулег ще ти свършат работа. Какво да ядеш? Ами кажи какво целиш  :P

14.01.06
01:46

да сваля от гърдите на долу ида кача от гърдите нагоре.може ли да ми обясните защто точно полулег.не трябва ли да наблегна на гръб и рамо за да изглеждам по-голям за да ми прикриват широкия таз

15.01.06
10:59

Задаи си цел за следващите 3 месеца. НЕ може да качваш и да сваляш едновременно кадето искаш!!! Качи малко маса първо, после март месец ще отслабваш и орелефяваш.
Яж качествена храна (месо, яйца, мляко, ориз, кратофи) намали си сладкото, хляба, пърженото и мазното!!

Ама в насока за цялото тяло ли?! Аз останах с впечатление, че искаш горна/долна част на гърдите да оформяш  :shock:

15.01.06
19:59

да за цялото тяло .значи да качва 2 месеца и после релеф.л-карнитин да взема ли за релефа

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1