Къде се намират фитнес центровете на...

14.01.06
23:39

Кирил Вълчев и Ангел Трендафилов-Ачо някой знае ли ги  :(

15.01.06
20:33

[quote author=“planetcho”]Кирил Вълчев и Ангел Трендафилов-Ачо някой знае ли ги  :(

Ачо тренира на басейна Мария Луиза!

16.01.06
00:59

[quote author=“YODA”][quote author=“planetcho”]Кирил Вълчев и Ангел Трендафилов-Ачо някой знае ли ги  :(

Ачо тренира на басейна Мария Луиза!

хм че аз гледах едно негово интервю в неговия фитнес  :?

ST

08.02.06
12:47

Ачо наистина работеше и тренираше на “Мария Луиза”,но сега не е така,най-малкото,защото комплекса не работи от началото на Септември.В момента основното място,където тренира и работи като инструктор е фитнеса на стадион “Славия”.Той ми е много добър приятел и ти гарантирам,че информацията е вярна.А за Кирил Вълчев немога да ти помогна,но мисля,че и него можеш да го намериш там :)

energymax

08.02.06
13:25

Киро на Дианабат в хотела на 3-тия или 4-тия етаж са му офисите ,а фитнеса е долу, имам и магазини за храни и фитнес утери!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1