Universal Giant mass 4100?

16.01.06
15:54

Здравейте. Купих си  на Universal :Giant Мass 4100 (гейнер :D ) .Колко минути преди и след тренировка да го пия, а също така и как да го пия в нетренировачни дни? На опаковката пише да се пият по 150г на ден??? Това не е ли много???

Sportex

16.01.06
17:24

Не е много... и 30-45 мин  преди тренировка и веднага след!
Edit: Ти ли си на аватара!? Ако да - що ти е гейнер?

1 път сутрин и 1 път след трен

16.01.06
17:41

[quote author=“manson”]1 път сутрин и 1 път след трен

150 гр. са си множко според мен.Аз пиех по една дозираща лъжичка и си бях предоволен.За по-високи дози требе да съм милионер ебаси :)

Е аз за лъжички говоря .. една мерителна лъжичка сутрин и една след трен.

16.01.06
19:28

Ами да аз съм на аватара:) Ама снимката малко лъже, искам да кача още малко сега съм 85кг. и съм висок 190см.
Има ли значение дали тренирам сутрин или вечер? Щото съм чувал, че се оплакват хора от гейнера, че като го пият вечер и немогат да  спят  нормално??? или тва са поредните глупости:):):)

16.01.06
22:08

Просто вечер няма смисал от геинер  фаида няма никва,тои ше са усвои там набарзо и за през цалята вече си на сухо ,  за вечер си земи някаф млечно яичен протеин !!!

21.01.06
01:33

За вечерта си преди лягане си купи Нощен протеин,или още известен като Казеин.Мусаши имат такъв в синя опаковка за 50 кинта килото.

21.01.06
11:59

Не ми трябва за вечерта! Питах просто защото тренирам вечер и следователно след трен. пия гейнера!!! Кажете как да го пия в нетренировачни дни???

21.01.06
13:03

[quote author=“ivaka”]Не ми трябва за вечерта! Питах просто защото тренирам вечер и следователно след трен. пия гейнера!!! Кажете как да го пия в нетренировачни дни???

трябваше да си вземеш протеин, гейнъра е за хора с проблеми при качването на КГ, а ти си много добре

21.01.06
19:35

Ами препоръчайте ми някакъв протеин? Щото аз до ся не съм пил никакви хранителни добавки и незнам за кои си струва да си дам парите:)

21.01.06
19:58

нали са сещаш, че зависи колко пари можеш да отделиш, но като те гледам нямаш проблем с кг. креатин не искаш ли да пиеш :)

22.01.06
13:21

Абе мислил съм и по този въпрос, ама много обичам да пия кафе, а пък съм чел доста статии в които пише че не е препоръчително да се пие кафе кагато взимаш креатин(губи се ефекта).Ама ако се надъхам да спра кафето за около месец какъв креатин ще ми препоръчаш?

22.01.06
17:54

[quote author=“ivaka”]Абе мислил съм и по този въпрос, ама много обичам да пия кафе, а пък съм чел доста статии в които пише че не е препоръчително да се пие кафе кагато взимаш креатин(губи се ефекта).Ама ако се надъхам да спра кафето за около месец какъв креатин ще ми препоръчаш?

Оптимум 300гр 33лв или Сайтек долу-горе същата цена е. аз спрях кафето още през декември ;-)

22.01.06
23:56

Ами как да го пия? Да правя ли зареждаща доза или?А и този креатин какъв вкус има да не е някъв мн. горчив:)

Sportex

23.01.06
00:47

[quote author=“ivaka”]Ами как да го пия? Да правя ли зареждаща доза или?А и този креатин какъв вкус има да не е някъв мн. горчив:)

Aми - зареждаща според мен трябва - 7 дни по 15-20гр. и след това по 5 до 10гр. дневно. А за вкуса - просто няма такъв. :wink:

energymax

23.01.06
08:21

10 дена по 20гр(разделени на 4 приема по 5гр),и 30-40 дена по 10гр(разделени на 2 приема)!Аз така го пия!

25.01.06
00:30

Ами ся като го пийна тва гейнарче ще си купя креатин да видя къв ще е ефекта:) Благодаря на всички за съветите кото ми дадохте

25.01.06
13:45

Креатин го смесваш с мед или декстроза и ако имаш пари още за даване вземи и един Глутамин.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1