Tribulus

18.01.06
21:11

Искам да ви питам една работа ,  тренирам от доста време  , но от известно време (2 месеца) взимам трибулус ,  горе долу  от това време ми  се появи акне  ,  дали  това е сериозен проблем , смисъл  ако  някой който  е взимал трибулус и знае да каже съвети. Чел съм статии и стаии за трибулус и  казват на всякуде че не е опасен . Интересно ми е да чуя  мнения  от запознати.

Моля внимавайте къде пускате темите си! Спазвайте правилата на форума!
Йода

18.01.06
21:47

не е от трибулуса 100%
аз в каквито и дози да го взимам само хубаво :)

VL

18.01.06
23:50

на колко години си :?:

19.01.06
11:30

На 24 съм .

26.01.06
08:43

Появата на акне е външна проява на увеличения тестостерон и е напълно възможна при хора предразположени към това.  Само се замисли за това че младежките пъпки се появяват през пубертета, когато тялото на мъжете буквално ври от хормони, в т.ч. тестостерон. Вземи си добър мултивитамин, или по отделно витамин А и витамин B комплекс.

energymax

26.01.06
09:24

Трибестана по малко от 3 пъти на ден по 2 таблетки от 250млг няма смисъл,т.е. 1-1,5 до 2,5 грама на ден!

zweio

04.02.06
11:46

[quote author=“energymax”]Трибестана по малко от 3 пъти на ден по 2 таблетки от 250млг няма смисъл,т.е. 1-1,5 до 2,5 грама на ден!

Дано поне тогава има ефект. И аз го взимах досега на половин доза, за да ми стигне опаковката за повече време. Интересно ми е дали ще има резултат сега, след като започнах да взимам по 6 таблетки дневно както пише. Само че на този на Вемо са по 0.200 грама, което прави 1.200 грама дневно.
Има ли някой да потвърди положителен ефект от трибестана, в частност този на Вемо? Видях, че има и един вносен, но избрах българското въпреки че беше по-скъп. Някой забелязал ли е разлика в ефекта между двата?

SeLeCt

04.02.06
11:56

от трибестана може да ти излезне акне защото той води до увеличаване на тестостерона а от там е много възможно да ти излене акне  :(

energymax

04.02.06
13:59

[quote author=“SeLeCt”]от трибестана може да ти излезне акне защото той води до увеличаване на тестостерона а от там е много възможно да ти излене акне  :(

Еиииии ако си на 13-15г може,аз съм пил по 10 хапчета от 250мг на ден(всеки ден за 1 месец) и защо не ми излезе акне?Но неси мислете че само с трибестан стават нещата!

04.02.06
18:38

[quote author=“energymax”][quote author=“SeLeCt”]от трибестана може да ти излезне акне защото той води до увеличаване на тестостерона а от там е много възможно да ти излене акне  :(

Еиииии ако си на 13-15г може,аз съм пил по 10 хапчета от 250мг на ден(всеки ден за 1 месец) и защо не ми излезе акне?Но неси мислете че само с трибестан стават нещата!

първо може да не си предразположен, второ на 13-15г колко високо мислиш ти е хормоналното ниво? Той трибулуса може въобще да не е подействал!

SeLeCt

04.02.06
18:44

[quote author=“energymax”][quote author=“SeLeCt”]от трибестана може да ти излезне акне защото той води до увеличаване на тестостерона а от там е много възможно да ти излене акне  :(

Еиииии ако си на 13-15г може,аз съм пил по 10 хапчета от 250мг на ден(всеки ден за 1 месец) и защо не ми излезе акне?Но неси мислете че само с трибестан стават нещата!

чакай бре човече на всеки му се отразява различно на тебе и от 100 хапа може да не ти стане нещо ама на него може и от 1 хап  да се издуе целия,пък и не съм казал че 100 % е от трибестана

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1