проблеми с теглото. моля за съвет!!!!!!!!!

18.01.06
23:01

имам малък проблем. започнах да тренирам преди около 3 години здраво и за тях постигнах много. свалих почти 20 килограма и оформих фигурата за която винаги сам мечтала.! но в момента сам на изходната си позиция. :cry: след малка пауза и малко излишни нерви варнах  килограмите. но вече проблемът е много по- сложен. тялото ми привикна кам тренировката и вече не е така ефикасна както преди 3 години. моля Ви да ми помогнете сас някакви програми и саответно някакав режим на хранене които биха подеиствали на вече привикналото ми тяло към тежкото натоварване в залата. благодаря Ви предварителлно!!!!!! :(  :(  :wink:

KO

21.01.06
20:17

ако си качила 20кг, паузата и нервите май не са били малко...

направи си режим на хранене и промени тренировката. направи си добра програма за тичане...

21.01.06
20:45

щом си тренирала 3 години познаваш тялото си идеално и би трябвало да знаеш кое ще е най-добре за теб. направи някакви промени по своя преценка така ще е най-добре

21.01.06
21:43

thanks за отговорите. проблема е, че се затруднявам. тялото ми вече е привикнало към тренировките и диетите, прилагани в миналото. предполагам че и сега ще имат някакъв ефект но няма да е така бърз. :) затова исках да знам някакви нови съвети за тренировка. 

Пиши на кирилица !!! Спазвай Правилата !!! Преведох ти поста , другите ще ги трия без предупреждение !!!
DJGorgio-Astor

21.01.06
22:27

[quote author=”{manicheto}”]thanks за отговорите. проблема е, че се затруднявам. тялото ми вече е привикнало към тренировките и диетите, прилагани в миналото. предполагам че и сега ще имат някакъв ефект но няма да е така бърз. :) затова исках да знам някакви нови съвети за тренировка. 

Пиши на кирилица !!! Спазвай Правилата !!! Преведох ти поста , другите ще ги трия без предупреждение !!!
DJGorgio-Astor

потърси в раздела за жени!

22.01.06
12:24

Според мен може да започнеш да взимаш Л- карнитин и някакъв бърнър( ако не си ползвала до сега) защото организма ти не е привикнал към тяхното деиствие! При мен подеиства преди година, свалих към 7-8 за месец, но след като свалиш трябва отново диета иначе пак се качват! Хайде успех!! :)

22.01.06
13:55

Мойто мнение е да си смениш програмата на тренировките.Да можеш малко да стресираш тялото.А за диетата там колкото и да превиква тялото диетата добра ли е винаги ще има резултат,защото 70% е храната и 30% тенировката.

22.01.06
15:08

Решението е просто. Прочети тази книжка:

http://megimg.info/mg/modules/booklists/knigi/Zdrave/Lidia%20Kovacheva/lechglad.rar

Успех!

22.01.06
17:47

[quote author=“bormata”]Решението е просто. Прочети тази книжка:

http://megimg.info/mg/modules/booklists/knigi/Zdrave/Lidia%20Kovacheva/lechglad.rar

Успех!

Чшшш.. стига с тоз лечебен глад. Ще уморите момичето.

маниче, колкото и да е привикнало с правилна тренировъчна/аеробна програма + правилен хранителен режим ще успееш да го пречупиш..:)
Но за целта наистина трябва доста да се поинтересуваш и да знаеш. Изучи из основи сайта и разделите за намаляване на теглото(мазнините).
Незнам какво си правила преди, но ето един пример какво можеш да правиш сега:
2-3 пъти седмично във фитнес залата - занимание с тежести.
3 пъти седмично тичане - сутрин ще тичаш на гладно, 40 мин-1 час след тичане ще хапнеш нещо.
Избери си хранителен режим, мисля НВД ще е най-удачен в твоя случай. Сметни си по формулите в сайта калорииния лимит и направи така че винаги да си в отрицателен калориен баланс. Тоест да приемаш по-малко калории отколко изразходваш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1