Рамо

TI

19.01.06
14:59

как да започна тренировката си за рамо с предно рамо ли ? и ако може подредете ми 4 или 5 упражнения в хронологичен ред както вие ги тренирате в залата благодаря предварително.

19.01.06
15:40

С упражнения които товарят и трите глави,а именно: милитъри преси ,преси с дъмбели от седеж, преси с щанга зад врат/ако владееш нещата добре/ арнолд преси,Лари Скотови преси и др.И чак тогава почни с изолирани упр.за предно,средно и задно /ако го тренираш с рамото а не с гърба/

19.01.06
18:00

Миле би ли ми казъл какви са тези милитъри преси и тея арнолд преси  :roll:  ??? за първи път чувам за тях :roll:  Може да ги знам ма по друг начин :roll:  :wink:  ПЛС.Ако може и снимки 8)  :wink:

П.П. Иначе съм съгласен с теб за рамото - първо са сички глави и после упражненията за отделните части :wink:  8)

19.01.06
18:09

Ето това е милитари прес - http://exrx.net/AnimatedEx/DeltoidAnterior/BBMilitaryPress.gif

А пресите на арнолд са малко по специфични. При тях има малко извъртане при вдигане на дъмбелите, ама не може да се обясни - трябва картинка.

едит:
ето картинка - http://exrx.net/AnimatedEx/DeltoidAnterior/DBArnoldPress.gif

19.01.06
18:13

Мерси :wink:  Тва милитари прес го знаех ма незнае че се казва така :wink:  А за тея на арнолд незнаех и сега като доиде време за смяна на програмата ще ги пробвам :wink:
Мерси отново 8)

HR

19.01.06
19:51

Напредналите, както и ясички професионалсти за осъзнали, че ПРЕДНО РАМО НЯМА НУЖДА ДА ИЗОЛИРАШ. То се натоварва абсолютно достатачно когато правиш гърди. За това в деня за рамо се концентрираш върху средно, задно и трапец ако го правиш в същия ден. По този начин не претренираш предно рамо, и имаш повече време и сила да удариш яко средното и задното.

Милтари преси са задължителни, аз лично ги правя седнал, а Арнолд със това усукване на края са мнооооого добри. Тези двете са достатачни за бутащи упражнения, после 1-2 разгъващи и си бомба:)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1