Малка молба :)

25.01.06
00:37

Значи, 175 см съм висок, тежа 84 кг, искам да сваля мазнини, правя кардио всяка сутрин в залата и тренирам през ден като правя леки и интензивни тренировки. Искам да знам само кога да приемам храна богата на белтъци и кога на въглехидрати. Ставам всяка сутрин в 8 и правя кардио от 9 до 10. Тренировките ми са вечерта от 19:30/18:45 защото трябва да ходя на даскало :) На 18 години съм бай дъ уей.

25.01.06
03:04

[quote author=“ManobroW”]Значи, 175 см съм висок, тежа 84 кг, искам да сваля мазнини, правя кардио всяка сутрин в залата и тренирам през ден като правя леки и интензивни тренировки. Искам да знам само кога да приемам храна богата на белтъци и кога на въглехидрати. Ставам всяка сутрин в 8 и правя кардио от 9 до 10. Тренировките ми са вечерта от 19:30/18:45 защото трябва да ходя на даскало :) На 18 години съм бай дъ уей.

Здравей!

Добре е да ядеш раздел - сутрин въглехидратите ( поне час след кардиото ), а през останалата част на деня маай колко искаш белтъци + салатки ... най-добре ще е да прочетеш всичко в сайта за НВД, да си изчислиш калориите и т.н. ... ;-)  :)

25.01.06
12:14

Калориите съм ги изчислил, за НВД също четох ама май още 1 път ще го прочета и се хващам за работа :)
Мерси.

25.01.06
13:24

преди кардиото трябва да не си ял и да си пил кафе.

25.01.06
13:27

[quote author=“ManobroW”]Калориите съм ги изчислил, за НВД също четох ама май още 1 път ще го прочета и се хващам за работа :)
Мерси.

Пак заповядай! Прочти всичко внимателно поне два пъти и ще ти стане ясно. И аз отначало нещо не го схващах, но като го прочетеш два-три пъти и се размислиш става ясно! Не е лоша идея като си измислиш НВД- то да го поснеш тука да видим какво си направил, винаги може нещо да си се объркал! ;-)

OuttaControl

Дам, само ще добавя - и едно грейпфрутче ако изядеш - още по-добре ... ;-)

juni

12.02.06
21:32

Здравеите аз сьм на 17 години и от 2 години хода на фитнес.Има6е и малко прекасвания за6ото много боледувах.Висок сьм 178см и тежа 100 кг много 6е ми помохгнете ако ми кажете някакьв хранителен план.За6ото 4естно да ви кажа ве4е незнам какво да правя.Предварително ви благодаря

13.02.06
00:45

прочети саита да ти стане ясно и нешо ако не ти е ясно задаи конкретни въпроси.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1