Режим за покачване на КГ.

25.01.06
14:12

Здравейте отново!Отдавна не съм писала нищо! Срам ме е, щото нещо се поизоставих през тези празници,но сега се стягам и пак наново!!!!  :oops: Но сега искам да питам нещо различно! Имам приятелка,която е 170 см и само 51-2 кг!!! Иска да качи някое килце,но равномерно,навсякъде!!! Не може да си намери никъде програма за надебеляване,а пък я е страх да пие добваки,щото има вероятност пък да почне качва и де не може да се спре и за това ако някой има идея как точно да го направи нека пише!!!!! А и естествено освен храната,ако може да споделите и подходяща фитнес тренировка за покачване на кг.!!! Благодаря ви предварително!!! Хората кви проблеми имат.......  :?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1