крака и рамо

JI

27.01.06
17:00

знам че е много спорен въпроса по тренировката крака рамо , има си много недостатъци , но и привилегии
недостатъци вкарваме кръв в един мускул и после искаме да напълним друг , който е на светлинни години растояние от него
привилегии : не изморяваме дадения мускул при тренировката на другоя съответен
Та който тренира и е постигнал добри резултати по тренировката крака рамо искам да ми каже коя мускулна група прави първо
Аз мисля да започвам с рамото тъй като ми е изоставащо , а за крака правя един тежък клек и енди екстензии след това

27.01.06
17:31

[quote author=“JiVk0”]недостатъци вкарваме кръв в един мускул и после искаме да напълним друг , който е на светлинни години растояние от него

Това не разбрах как е недостатък и какъв точно е проблема.
Започвай с рамото, щом искаш, няма проблем.

[quote author=“JiVk0”]недостатъци вкарваме кръв в един мускул и после искаме да напълним друг , който е на светлинни години растояние от него

А привилегията, че въртиш кръвта в тялото - опозиция горе-долу. Това си е чист плюс :) Като ти е изоставащо прави рамото, макар че краката са много тежка група .. под въпрос е колко сила ще ти остане. Аз преди време правих първо бедра, после рамо и ми беше добре.

JI

27.01.06
21:14

ми сравнение с другите групи правил съм 5 ца пълна  на 90 на клек 
докато останалите ми групи са доста назаде сравнение с краката
затова слагам рамото преди краката , незнам все още съм объркан
търся си програма .... знам че муслкул на 7 дена е нормално да се тренира но при мене на 7 дни е много голямо растояние възстановен мие мускула при 4-5 ден още ама ако ги направя да се въртят да кажем на 4 дни 100 % ще претренирам като програмата изглежда по следния начин :
1 гърди трицепс
2 гръб бицепс
3 рамо крака
4 почивка
5 наново
другия ми вариянт е
1 същото
2 същото
3 рамо
4 крака
5 почивка
6 наново
и при 2 та мисля че ще претренирам ...
и май си оставам на класическото
1 ден тренировка 1 почивка ... .

28.01.06
10:04

[quote author=“JiVk0”]ми сравнение с другите групи правил съм 5 ца пълна  на 90 на клек 
докато останалите ми групи са доста назаде сравнение с краката
затова слагам рамото преди краката , незнам все още съм объркан
търся си програма .... знам че муслкул на 7 дена е нормално да се тренира но при мене на 7 дни е много голямо растояние възстановен мие мускула при 4-5 ден още ама ако ги направя да се въртят да кажем на 4 дни 100 % ще претренирам като програмата изглежда по следния начин :
1 гърди трицепс
2 гръб бицепс
3 рамо крака
4 почивка
5 наново
другия ми вариянт е
1 същото
2 същото
3 рамо
4 крака
5 почивка
6 наново
и при 2 та мисля че ще претренирам ...
и май си оставам на класическото
1 ден тренировка 1 почивка ... .

1 гърди трицепс
2 гръб бицепс
3 рамо крака
4 почивка
5.почивка
6.наново

Защо не така?

28.01.06
10:23

[quote author=“OuttaControl”]

1 гърди трицепс
2 гръб бицепс
3 рамо крака
4 почивка
5.почивка
6.наново

Защо не така?

ИЛИ:

1 гърди трицепс
2 гръб бицепс
3.почивка
4 рамо крака
5 почивка
6.наново

energymax

28.01.06
10:43

а това дали става?>
1.Гърди , трицепс
2.Почивка
3.Бицепс , предмишница,корем
4.Рамо,крака,прасец
5.Почивка
6.Гръб,трапец,корем
7.Почивка

К’во мислите?

JI

28.01.06
11:12

най добре е според мен да си отделя гоелмите групи по следния начи1н
1гърди
2гръб
3рамо
4ръце
5крака
6почивка
7наново
всичко има достатъчно време да се възстанови като при гърдите тренировката не е повече от 20 минути - 25 както и тази за гръб и рамо
не се получава претрениране е повечко разходи ми излзат за фитнес , щото едно посещение 1 лев ама ..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1