помощ !!

28.01.06
10:57

Зна4и искам малко савет и помощ . Тежа 97 кг. Висок сам 1.88 и искам да свала малко килограми кажете ми някакви методи , КВД бихте ли ми казали какво озна4ава и как с него мога да свала 7-8 кг. за 1 Месец
* зна4и аз тренирам от няколко месеца сериозно и ми писна да гледам тези килограми и така. бихте ли ми помогнали сас програма и HВД ?! Благодаря предварително .

energymax

28.01.06
11:11

небързай,,хубавите неща стават бавно,тренирай упорито,наблягай на кардиото,взимаи хранителни добавки които спомагат изгарянето на мазнините!Храни се 3 пъти на ден като наблегнеш на белтъчините,в неделя може да правиш въглехидратни зареждания(бомби)!Не си поставяи такива срокове и изисквания колко трябва да свалиш и за колко време,просто го прави,в тъкъв момент заради диетат си изнервен и ако резултатите не те задоволяват,може да се получи отказване :)!Пий много вода,ама много 5-6-10литра!
Наблегни на пилешко,риба(филе,да не скумрия),телешко месо,обезмаслената извара,нискомасленото мляко 0,1%,салати,овесени ядки сутрин!

28.01.06
11:30

Мерси много , но бих попитал какти хранителни добавки да зимам ?? и някак режим примерно , нещо насо4ващо ? мерси много :)  :)  :)  :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1