Закуска

28.01.06
20:13

Здр. на всички. Искам да ви питам за мнението ви. Реших сутрим да си правя нещо като омлет (бъркани яйца със сирене и бекон) но си нямам и  на представа дали става? PLEAS HELP!!!

28.01.06
21:25

[quote author=“jalokin”]Здр. на всички. Искам да ви питам за мнението ви. Реших сутрим да си правя нещо като омлет (бъркани яйца със сирене и бекон) но си нямам и  на представа дали става? PLEAS HELP!!!

Дали като го забъркаш ще става за ядене или дали е подходящо за закуска?

28.01.06
21:43

Не яж толко силна храна рано сутрин ...наблягай на мюслито, овесени ядки е такива неща :wink:

28.01.06
22:12

В първата част на деня наблягай на въглехидратите, а към края и най вече след тренировката на белтъчините

28.01.06
23:02

[quote author=“AbSs”][quote author=“jalokin”]Здр. на всички. Искам да ви питам за мнението ви. Реших сутрим да си правя нещо като омлет (бъркани яйца със сирене и бекон) но си нямам и  на представа дали става? PLEAS HELP!!!

Дали като го забъркаш ще става за ядене или дали е подходящо за закуска?

мн ясно че става за ядене, ако не мислиш да ми дадеш съвет по-добре си мълчи, на всички ни е ясно че трупаш просто постове.
п.с.  Някой няма ли различно мнение защото аз съм чел че след трен трябва въглехидрат, но за белтъкът не помня

JI

28.01.06
23:48

пък от кво след тренировка ти трябва най ама най най най много белтък от всяко друго време след тренировка ако имаш възможност вденага 250 пилешки гърди със бял ориз или пии си сурватъчен протеин със декстроза и след 1 час направи храненето с пилето и ориза !
а колкото до бекона и сиренето  МНОГО  мазнини има в тях в бекона е към 40 % а в сиренето 25 % да не говорим че в едно цяло яйце има 6 г мазнини и ти почваш деня със прием на около 60 грама мазнини , които трябва да са ти приема за целия ден така че не не става това за ядене сутрин .
Сутрин след сън тялото е в тотален дефицит на хр в-ва осигури му много и силна храна бедна на мазнини . Добро решение е едно обезмаслено кисело мляко 100 грама мюсли и 3 яйца като едното само го ядеш със желтъка пда се към 50 грама протеина ( 15 е от овесените ядки и е растителен не е много ценен  , но пак върши работа )

07.02.06
02:27

Сутрин треа се ядът яко овесени ядки,може и едно бананче към тях.

07.02.06
19:07

В период за ММ си е екстра не виждам проблем

10.02.06
15:27

мн благодаря djgorgio-ASTOR от утре започвам да закусвам така

Sportex

10.02.06
15:34

[quote author=“jalokin”]мн благодаря djgorgio-ASTOR от утре започвам да закусвам така

Добави едно две плодчета... може и малко овес... само да можеш да побираш сутрин, щото аз до 12-1 нямам никакъв апетит. :?

10.02.06
15:58

аз с апетитът проблеми нямам пък сутрин ям и 1 кофичка кис. мляко с около 80г фини овесени ядки. Кажи си и ти мнението за закуската ми?

Sportex

10.02.06
17:22

[quote author=“jalokin”]аз с апетитът проблеми нямам пък сутрин ям и 1 кофичка кис. мляко с около 80г фини овесени ядки. Кажи си и ти мнението за закуската ми?

ами щях да ти кажа, че нямаш въглехидрати достатъчно ама щом и овес е добра според мен. Но ти казвам плодове - задължително. :wink:

10.02.06
17:39

бе ако сложа и плодове май ще ми стане мн. Така не е ли добре:
2 бъркани яйца със сирене и бекон (шунка или нещо подобно) и 1 кофичка кис мляко с овесени ядки?

10.02.06
17:57

[quote author=“jalokin”]бе ако сложа и плодове май ще ми стане мн. Така не е ли добре:
2 бъркани яйца със сирене и бекон (шунка или нещо подобно) и 1 кофичка кис мляко с овесени ядки?

Прекалено много ги смесваш. Лощо ще е усвояването.

10.02.06
18:53

кое по-точно? Кое мислиш че трябва да отсъства?

10.02.06
20:20

[quote author=“jalokin”]кое по-точно? Кое мислиш че трябва да отсъства?

Примерно аз ако бях на твое място щеше да хапна първо 400 гр кисело мляко + 100 гр овесени ядки.
И след 2-3 часа щеше да хапна и омлета...

10.02.06
20:54

ама аз съм ученик. Някакво др предложение? и ям сутрин в 7 и в 7.30 тръгвам за училище няма кога. Следващото ми ядене е в 10.40 в уч. ама аз си нося от вкъщи защото в уч. е голям та...

10.02.06
21:09

[quote author=“jalokin”]ама аз съм ученик. Някакво др предложение? и ям сутрин в 7 и в 7.30 тръгвам за училище няма кога. Следващото ми ядене е в 10.40 в уч. ама аз си нося от вкъщи защото в уч. е голям та...

Правиш си омлета - слагаш си го в една кутийка и си го хапваш в училище. :)

10.02.06
21:54

какво ще кажеш за кис. мляко с овес в 7.00 после в 8.45 омлет и после в 10.40 др-то ядене (което както казах вече също си нося от вкъщи)

10.02.06
22:23

[quote author=“jalokin”]какво ще кажеш за кис. мляко с овес в 7.00 после в 8.45 омлет и после в 10.40 др-то ядене (което както казах вече също си нося от вкъщи)

Става. Достатъчно време мисля има. Предполагам огладняваш преди омлета...

10.02.06
22:35

ми нз в пон ще го пробвам ма дано всичко върви по план.
п.с. към останалите одобрявате ли новото разпределение?

twista

12.02.06
10:41

Кисело мляко за закуска не е добре според мен
Моята закуска е филии с мед и 10 минути след тва ям ядки
След 2 часа сьм гладен като вьлк щото меда се усвоява мноого бьрзо
и минавам кьм истинската храна

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1