След кардио-тренировка колко време не се яде?

AI

31.01.06
22:35

Ходя на тае-бо и се опитвам да изпълнявам НВД с цел да сваля 5 килограма и да се стегна. Въпросът ми е колко време след тренировка не трябва да ям, ако искам да сваля килограми, защото последно ми казаха, че поне 2 часа не трябва да ям нищо. А от друга страна няма ли да се затвори въглехидратният прозорец или той е от значение, само ако искам да качвам маса? Благодаря предварително! :)

01.02.06
14:31

Според мен(не казвам че е така,но до колкото знам) след кардио тренировка поне(казвам поне) 40мин не трябва да се яде,защото горенето на мазнини продължава и след кардиото. След това вече хапваш некаф белтък и си бомба

01.02.06
15:36

Яж си веднага след това и не се притеснявай.

01.02.06
20:21

Чукундур а ще обясниш ли явно за неуките?

01.02.06
22:57

Ами просто е ,за да се предпазим от мускулния катаболизъм който е причинен от трена, трябва незабавно да доставим хранителни вещества на организма (най добре е и аминокиселини),защото като почувсва нужда от протеин познай от къде най бързо си го взема

energymax

01.02.06
23:00

4-5 аминокиселини и си екстра и 30-40 мин след това хапваш!

01.02.06
23:53

Мен ако питаш - някой вкусен суроватъчен протеинов шейк ще ти свърши идеална работа! А около 30мин-1час след това, можеш да си хапнеш!
Разбира се има много други алтернативи, но така или иначе, храненето мисля, че не трябва да е по-рано от 30мин след кардиото!

02.02.06
13:03

Е добре ако не разполагаш със аминокиселини и протеинови суроватки,кво следва(извинявам се че съм толкоз настоятелен,но става дума за баща ми,аз качвам маса-не ме касае толкова)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1